Opinie o Nas

Odbiornik optyczny EMP-centauri OR1/1PCA-1

Odbiornik optyczny EMP-centauri OR1/1PCA-1

Odbiornik optyczny EMP-centauri OR1/1PCA-1 odbiera sygnału światowy z transmitera po czym pozwala na dalszą transmisję sygnału po koncentryku.

449

Dostępność: 0
Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/5FUC-4

Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/5FUC-4

EMP-centauri OR1/5FUC-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 4 wyjścia satelitarne i jedno wyjście naziemne.

999,01

Dostępność: 0
Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OR1/6FUD-4

Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OR1/6FUD-4

EMP-centauri OR1/6FUD-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 4 wyjścia satelitarne i jedno wyjście naziemne, ponadto umożliwia przesyłanie gigabitowych danych GPON / EPON.

1 229

Dostępność: 0
Odbiornik optyczny GTU EMP-centauri OR1/9FUC-4

Odbiornik optyczny GTU EMP-centauri OR1/9FUC-4

EMP-centauri OR1/5FUC-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 4 wyjścia satelitarne i jedno wyjście naziemne.

1 399

Dostępność: 0
Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/10FUD-4

Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/10FUD-4

EMP-centauri OR1/10FUD-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 8 wyjść satelitarnych i jedno wyjście naziemne, ponadto umożliwia przesyłanie gigabitowych danych GPON / EPON.

1 759

Dostępność: 0
Transmiter optyczny OT1/1+1PUU-2

Transmiter optyczny OT1/1+1PUU-2

Transmiter optyczny EMP-centauri OT1/1+1PUU-2 umożliwia transmisję sygnału z przewodu koncentrycznego sygnału SAT/DVB-T na sygnał światłowodowy.

1 049,01

Dostępność: 0
Transmiter optyczny SAT EMP-centauri OT5/1FEC-4

Transmiter optyczny SAT EMP-centauri OT5/1FEC-4

EMP-centauri OT5/1FEC-4 to konwerter koncentryczny na światłowód (nadajnik optyczny) dla 4 wejść satelitarnych i jednego wejścia naziemnego.

2 599

Dostępność: 0
Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OT6/1FED-4

Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OT6/1FED-4

EMP-centauri OT6/1FED-4 to konwerter koncentryczny na światłowód (nadajnik optyczny) dla 4 wejść satelitarnych i jednego wejścia naziemnego. Ponadto umożliwia przesyłanie gigabitowych danych GPON / EPON.

2 899

Dostępność: 0
Transmiter optyczny GTU EMP-centauri OT9/1FEC-4

Transmiter optyczny GTU EMP-centauri OT9/1FEC-4

Transmiter optyczny EMP-centauri OT9/1FEC-4 umożliwia transmisję sygnału z przewodu koncentrycznego SAT/DVB-T (2xQuatro + DVB-T) na sygnał światłowodowy.

3 499,01

Dostępność: 0
Konwerter optyczny SAT EMP-centauri OT10/1FED-4

Konwerter optyczny SAT EMP-centauri OT10/1FED-4

Transmiter optyczny EMP-centauri OT10/1FED-4 umożliwia transmisję sygnału z przewodu koncentrycznego SAT/DVB-T (2xQuatro + DVB-T) na sygnał światłowodowy. Dodatkowo umożliwia przesyłnie gigabitowych danych GPON / EPON.

3 899

Dostępność: 0
Splitter optyczny Johansson 4042 1x8 SC/APC
Johansson

Splitter optyczny Johansson 4042 1x8 SC/APC

Johansson 4042 8-drożny rozdzielacz optyczny 1x SC/APC na 8x SC/APC 1260-1650nm

129

Splitter optyczny Johansson 4041 1x4 SC/APC
Johansson

Splitter optyczny Johansson 4041 1x4 SC/APC

Johansson 4041 4-drożny rozdzielacz optyczny 1x SC/APC na 4x SC/APC 1260-1650nm

109

Splitter optyczny Johansson 4040 1x2 SC/APC
Johansson

Splitter optyczny Johansson 4040 1x2 SC/APC

Johansson 4040 2-drożny rozdzielacz optyczny 1x SC/APC na 2x SC/APC 1260-1650nm

89

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4062 15dB
Johansson

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4062 15dB

tłumik optyczny 15 dB, typ złącza: SC/APC, rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy), długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm

79

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4061 10dB
Johansson

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4061 10dB

tłumik optyczny 10 dB, typ złącza: SC/APC, rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy), długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm

79

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4060 5dB
Johansson

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4060 5dB

tłumik optyczny 5 dB, typ złącza: SC/APC, rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy), długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm

79

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 100m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 100m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 100m

119

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 50m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 50m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 50m

89

Patchcord optyczny Johansson 4051 SC/APC - 10m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4051 SC/APC - 10m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 10m

49

Patchcord optyczny Johansson 4050 SC/APC - 1m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4050 SC/APC - 1m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 1m

39

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły