Opinie o Nas
  • Jezyki
    • Jezyk Polski
    • Jezyk Angielski
    • Jezyk Niemiecki
  • Waluta

Odbiornik optyczny EMP-centauri OR1/1PCA-1

Odbiornik optyczny EMP-centauri OR1/1PCA-1

Odbiornik optyczny EMP-centauri OR1/1PCA-1 odbiera sygnału światowy z transmitera po czym pozwala na dalszą transmisję sygnału po koncentryku.

449,00 zł z VAT 365,04 zł netto

Szczegóły

Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/5FUC-4

Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/5FUC-4

EMP-centauri OR1/5FUC-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 4 wyjścia satelitarne i jedno wyjście naziemne.

799,00 zł z VAT 649,59 zł netto

Szczegóły

Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OR1/6FUD-4

Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OR1/6FUD-4

EMP-centauri OR1/6FUD-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 4 wyjścia satelitarne i jedno wyjście naziemne, ponadto umożliwia przesyłanie gigabitowych danych GPON / EPON.

999,01 zł z VAT 812,20 zł netto

Szczegóły

Odbiornik optyczny GTU EMP-centauri OR1/9FUC-4

Odbiornik optyczny GTU EMP-centauri OR1/9FUC-4

EMP-centauri OR1/5FUC-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 4 wyjścia satelitarne i jedno wyjście naziemne.

1 099,01 zł z VAT 893,50 zł netto

Szczegóły

Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/10FUD-4

Odbiornik optyczny SAT EMP-centauri OR1/10FUD-4

EMP-centauri OR1/10FUD-4 to konwerter światłowodowy (odbiornik optyczny) 8 wyjść satelitarnych i jedno wyjście naziemne, ponadto umożliwia przesyłanie gigabitowych danych GPON / EPON.

1 399,00 zł z VAT 1 137,40 zł netto

Szczegóły

Transmiter optyczny OT1/1+1PUU-2

Transmiter optyczny OT1/1+1PUU-2

Transmiter optyczny EMP-centauri OT1/1+1PUU-2 umożliwia transmisję sygnału z przewodu koncentrycznego sygnału SAT/DVB-T na sygnał światłowodowy.

1 049,01 zł z VAT 852,85 zł netto

Szczegóły

Transmiter optyczny SAT EMP-centauri OT5/1FEC-4

Transmiter optyczny SAT EMP-centauri OT5/1FEC-4

EMP-centauri OT5/1FEC-4 to konwerter koncentryczny na światłowód (nadajnik optyczny) dla 4 wejść satelitarnych i jednego wejścia naziemnego.

2 459,00 zł z VAT 1 999,19 zł netto

Szczegóły

Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OT6/1FED-4

Nadajnik optyczny TV EMP-centauri OT6/1FED-4

EMP-centauri OT6/1FED-4 to konwerter koncentryczny na światłowód (nadajnik optyczny) dla 4 wejść satelitarnych i jednego wejścia naziemnego. Ponadto umożliwia przesyłanie gigabitowych danych GPON / EPON.

2 899,00 zł z VAT 2 356,91 zł netto

Szczegóły

Transmiter optyczny GTU EMP-centauri OT9/1FEC-4

Transmiter optyczny GTU EMP-centauri OT9/1FEC-4

Transmiter optyczny EMP-centauri OT9/1FEC-4 umożliwia transmisję sygnału z przewodu koncentrycznego SAT/DVB-T (2xQuatro + DVB-T) na sygnał światłowodowy.

2 999,00 zł z VAT 2 438,21 zł netto

Szczegóły

Konwerter optyczny SAT EMP-centauri OT10/1FED-4

Konwerter optyczny SAT EMP-centauri OT10/1FED-4

Transmiter optyczny EMP-centauri OT10/1FED-4 umożliwia transmisję sygnału z przewodu koncentrycznego SAT/DVB-T (2xQuatro + DVB-T) na sygnał światłowodowy. Dodatkowo umożliwia przesyłnie gigabitowych danych GPON / EPON.

3 599,00 zł z VAT 2 926,02 zł netto

Szczegóły

GI-FibreMDU OPTICAL LNB

GI-FibreMDU OPTICAL LNB

Konwerter satelitarny optyczny konwertuje odebrany sygnał satelitarny RF na sygnał optyczny, możliwość dostarczenia sygnału do 32 odbiorników QUAD/QUATRO do 10 km

679,00 zł z VAT 552,03 zł netto

Szczegóły

Multiswitch optyczny Johansson 4032 Quatro/Quad
Johansson

Multiswitch optyczny Johansson 4032 Quatro/Quad

Multiswitch 4032 posiada wejście Optical SAT+TERR 1310/1330/1550nm.Dwa wyjścia do wyboru: Sygnał Quatro VL,HL,VH,HH + Terr. lub 4x Legacy Quad z Terr.

849,00 zł z VAT 690,24 zł netto

Szczegóły

Multiswitch optyczny Johansson 4031 Sat+Terr
Johansson

Multiswitch optyczny Johansson 4031 Sat+Terr

Multiswitch 4031 posiada wejście Optical SAT+TERR 1310/1330/1550nm.Dwa wyjścia sygnału Unicable 2x16UB+Terr +1x Terr.

699,00 zł z VAT 568,29 zł netto

Szczegóły

Multiswitch optyczny Johansson 4030 Sat
Johansson

Multiswitch optyczny Johansson 4030 Sat

Multiswitch 4030 posiada wejście Optical SAT 1310/1330nm oraz sumator Terr. Dwa wyjścia sygnału Unicable 2x16UB/2xLegacy +Terr.

519,00 zł z VAT 421,95 zł netto

Szczegóły

Multiswitch FiberTwist SAT Johansson 4020 dSCR
Johansson

Multiswitch FiberTwist SAT Johansson 4020 dSCR

FiberTwist SAT to multiswitch dSCR z optycznym szerokopasmowym sygnałem wejściowym z satelity. Oferuje on możliwość wstawienia sygnału naziemnego, który następnie jest dostępny wraz z sygnałem satelitarnym na wyjściu RF.

935,00 zł z VAT 760,16 zł netto

Szczegóły

Odbiornik optyczny Johansson 4013 /Wideband + Terr
Johansson

Odbiornik optyczny Johansson 4013 /Wideband + Terr

Odbiornik sygnału optycznego 1310/1330/1550nm z wyjściem sygnału Wideband + Terr 5-2400 MHz na np. multiswitche typu Unicale/dCSS.

519,00 zł z VAT 421,95 zł netto

Szczegóły

Odbiornik optyczny Johansson 4012 /Wideband
Johansson

Odbiornik optyczny Johansson 4012 /Wideband

Odbiornik sygnału optycznego 1310/1330nm z wyjściem sygnału Wideband 5-2400 MHz na np. multiswitche typu Unicale/dCSS.

429,00 zł z VAT 348,78 zł netto

Szczegóły

Odbiornik optyczny Johansson 4011 /Sat+Terr
Johansson

Odbiornik optyczny Johansson 4011 /Sat+Terr

Odbiornik sygnału optycznego 1550nm z wyjściem sygnału SAT+TERR 5-2400 MHz.

359,00 zł z VAT 291,87 zł netto

Szczegóły

Stacja Johansson 4001 Terrestrial / Optical
Johansson

Stacja Johansson 4001 Terrestrial / Optical

Stacja optyczna posiada sumator sygnału nazmienego z sygnałem optycznym, pozwala na rozbudowę instalacji optycznej o terriestal.

1 789,99 zł z VAT 1 455,28 zł netto

Szczegóły

Stacja Johansson 4000 Sat Wideband / Optical
Johansson

Stacja Johansson 4000 Sat Wideband / Optical

Stacja optyczna przerabiająca sygnał wejściowy Wideband H+V na gotowy sygnał dla odbiorników optycznych.

2 790,00 zł z VAT 2 268,29 zł netto

Szczegóły

Ostatnio oglądane