• Placeholder
  • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Patchcord Duplex 2xSC - 2xSC

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM4 DUPLEX 7,5m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM4 DUPLEX 7,5m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xSC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM4. Długość 7,5m

    50,41 zł z VAT 40,98 zł netto

    Szczegóły

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xSC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM3.

    18,9117,00 zł z VAT 13,82 zł netto

    Szczegóły

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX

    Patchcord światłowodowy SC-SC o długości 0.5 metra.

    26,90 zł z VAT 21,87 zł netto

    Szczegóły

    Ostatnio oglądane