• Placeholder
  • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Patchcord Duplex 2xLC - 2xLC

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM4 DUPLEX 15m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM4 DUPLEX 15m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xLC o jakość włókna wielomodowego OM4.

    65,9059,00 zł z VAT 47,97 zł netto

    Szczegóły

    Ostatnio oglądane