• Placeholder
  • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Patchcord Duplex 2xLC - 2xSC

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 20m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 20m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

    67,0049,00 zł z VAT 39,84 zł netto

    Szczegóły

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

    43,90 zł z VAT 35,69 zł netto

    Szczegóły

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

    45,9024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

    Szczegóły

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

    18,91 zł z VAT 15,37 zł netto

    Szczegóły

    Ostatnio oglądane