• Placeholder
 • Waluta

Filtruj produkty

Cena:

od do

Rowery elektryczne

  E-bike to rower elektryczny, wyposażony w silnik elektryczny. Pomaga on osiągnąć i utrzymać prędkość maksymalnie do 25 km/h. Do jego prowadzenia nie są potrzebne żadne dodatkowe uprawnienia. Jazda wygląda podobnie jak w przypadku poruszania się motocyklem, przekręcamy manetkę dodając gazu. Rower elektryczny możemy naładować z normalnego gniazdka elektrycznego podobnie, jak każdy telefon komórkowy czy komputer. Jadąc rowerem, możemy korzystać z dowolnej trasy, omijać samochody stojące w korku, skorzystać ze ścieżki rowerowej, a w uzasadnionym przypadku nawet z chodnika. Ponadto, nie musimy martwić się miejscem parkingowym. Rower można przypiąć do znaku drogowego czy latarni lub po prostu go złożyć i zabrać ze sobą.

  Elektryczny rower E-Bike Windgoo B15 czarny

  Elektryczny rower E-Bike Windgoo B15 czarny

  E-bike to idealne narzędzie do poruszania się po dużych aglomeracjach miejskich. Rower z napędem elektrycznym cechuje szybkość poruszania się jak i ładowania baterii.

  1 445,00 zł z VAT 1 174,80 zł netto

  Szczegóły

  Elektryczny rower E-Bike Windgoo B3 biały - uszkodzony

  Elektryczny rower E-Bike Windgoo B3 biały - uszkodzony

  Elektryczny rower Windgoo B3r. 12" koła, silnik elektryczny 250W 36V. Kolor biały, oświetlenie przód i tył z funkcją stop, ochrona IP54. Uwaga: rower posiada problem z ładowaniem

  699,00 zł z VAT 568,29 zł netto

  Szczegóły

  Ostatnio oglądane