Opinie o Nas

NOWOŚĆ
Router zewnętrzny LTE WiFi 4G 300Mbps SIM WAN N300 IP65 POE Cudy LT300-Outdoor
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
349
Cudy
Cudy
Router zewnętrzny LTE WiFi 4G 300Mbps SIM WAN N300 IP65 POE Cudy LT300-Outdoor
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
349
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Router 5G na kartę sim SA / NSA WiFi 6 CPE AX3000 dual SIM WAN VPN Open WRT Cudy P5
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 399
Cudy
Cudy
Router 5G na kartę sim SA / NSA WiFi 6 CPE AX3000 dual SIM WAN VPN Open WRT Cudy P5
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 399
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Router WiFi 6 AX1800 CAT18 SIM WAN Cudy LT18 4G LTE Agregacja 5 pasm Open WRT
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 249
Cudy
Cudy
Router WiFi 6 AX1800 CAT18 SIM WAN Cudy LT18 4G LTE Agregacja 5 pasm Open WRT
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 249
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Router 4G LTE odkręcane anteny 150Mbps SIM WAN AC1200 Cudy LT500D
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
349
Cudy
Cudy
Router 4G LTE odkręcane anteny 150Mbps SIM WAN AC1200 Cudy LT500D
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
349
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
 Router Domowy Mesh Repeater WISP Access Point 1200mb/s Open WRT VPN Dual Band 4x5dBi Cudy WR1300
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
189
Cudy
Cudy
 Router Domowy Mesh Repeater WISP Access Point 1200mb/s Open WRT VPN Dual Band 4x5dBi Cudy WR1300
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
189
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Router Wi-Fi 6 Mesh 2100mb/s Open WRT VPN Dual Band Cudy WR2100 4x5Dbi
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
289,90
Cudy
Cudy
Router Wi-Fi 6 Mesh 2100mb/s Open WRT VPN Dual Band Cudy WR2100 4x5Dbi
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
289,90
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Router WiFi na kartę sim 4G LTE SIM WAN 300Mbps Cudy LT400
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
279
Cudy
Cudy
Router WiFi na kartę sim 4G LTE SIM WAN 300Mbps Cudy LT400
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
279
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
 Router Wi-Fi 6 AX1800 Mesh Open WRT Dual Band Smart Wi-Fi 6 Cudy X6 4x5Dbi
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
309
Cudy
Cudy
 Router Wi-Fi 6 AX1800 Mesh Open WRT Dual Band Smart Wi-Fi 6 Cudy X6 4x5Dbi
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
309
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Router 4G LTE 150Mbps SIM WAN AC1200 Cudy LT500
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
335,90
Cudy
Cudy
Router 4G LTE 150Mbps SIM WAN AC1200 Cudy LT500
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
335,90
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Router WiFi mobilny na kartę SIM podróżny 4G LTE 150Mbps bateria 2000mAh Cudy MF4
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
245
Cudy
Cudy
Router WiFi mobilny na kartę SIM podróżny 4G LTE 150Mbps bateria 2000mAh Cudy MF4
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
245
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Media konwerter światłowodowy 1.25 Gbps SM Dual SC 10/100/1000 Mbit/s  20km Cudy MC100GSA-20
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
Cudy
Cudy
Media konwerter światłowodowy 1.25 Gbps SM Dual SC 10/100/1000 Mbit/s  20km Cudy MC100GSA-20
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Moduł SFP 155Mb/s SFP, 1310nm FP SM,20km, 21dB Cudy SM100SA-20
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
65,01
Cudy
Dostępność: 0
Cudy
Moduł SFP 155Mb/s SFP, 1310nm FP SM,20km, 21dB Cudy SM100SA-20
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
65,01
Dostępność: 0
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Switch sieciowy RJ45 LAN 8 portów 10/100 Mbps 2 porty uplink Gigabit POE+ 120W Cudy FS1010PG
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
232,20
Cudy
Cudy
Switch sieciowy RJ45 LAN 8 portów 10/100 Mbps 2 porty uplink Gigabit POE+ 120W Cudy FS1010PG
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
232,20
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Media konwerter światłowodowy Cudy MC100GSB-20B 1.25 Gbps SM BIDI SC 10/100/1000 Mbit/s  20km
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
149
Cudy
Cudy
Media konwerter światłowodowy Cudy MC100GSB-20B 1.25 Gbps SM BIDI SC 10/100/1000 Mbit/s  20km
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
149
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Media konwerter światłowodowy Cudy MC100GSB-20A 1.25 Gbps SM BIDI SC 10/100/1000 Mbit/s  20km
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
149
Cudy
Cudy
Media konwerter światłowodowy Cudy MC100GSB-20A 1.25 Gbps SM BIDI SC 10/100/1000 Mbit/s  20km
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
149
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Moduł SFP+ 10Gb/s Bi-di, SM 1330/1270, 20km, LC Cudy SM10GSB-20B
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
159
Cudy
Cudy
Moduł SFP+ 10Gb/s Bi-di, SM 1330/1270, 20km, LC Cudy SM10GSB-20B
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
159
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Moduł SFP+  Bi-di, 10Gb/s, SM 1270/1330, 20km, LC Cudy SM10GSB-20A
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
159
Cudy
Cudy
Moduł SFP+  Bi-di, 10Gb/s, SM 1270/1330, 20km, LC Cudy SM10GSB-20A
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
159
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Moduł SFP+, 10Gbps, LC SMF, 10KM,  1310nm Cudy SM10GSA-10
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
119
Cudy
Cudy
Moduł SFP+, 10Gbps, LC SMF, 10KM,  1310nm Cudy SM10GSA-10
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
119
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Moduł SFP+, 10Gbps, LC MMF, 300M 850nm Cudy SM10GMA-03
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
85,01
Cudy
Cudy
Moduł SFP+, 10Gbps, LC MMF, 300M 850nm Cudy SM10GMA-03
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
85,01
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
Moduł SFP 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1550Tx/1310Rx FP 3km Cudy SM100GSB-3B
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
69
Cudy
Cudy
Moduł SFP 1.25G SFP Bi-di, 1.25Gb/s, 1550Tx/1310Rx FP 3km Cudy SM100GSB-3B
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
69
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły