Opinie o Nas

Filtry

Cena:

-

Producent

Długość kabla

Opcje dodatkowe

Filtry

Cena:

-

Producent

Długość kabla

Opcje dodatkowe

WYCZYŚĆ FILTRY

NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
349
Cudy
Cudy
Router zewnętrzny LTE WiFi 4G 300Mbps SIM WAN N300 IP65 POE Cudy LT300-Outdoor
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
349
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 4292 349
Cudy
Cudy
Router 5G na kartę sim SA / NSA WiFi 6 CPE AX3000 dual SIM WAN VPN Open WRT Cudy P5
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 4292 349
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
139
Cudy
Cudy
 Router Domowy Mesh Repeater WISP Access Point 1200mb/s Open WRT VPN Dual Band 4x5dBi Cudy WR1300
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
139
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
249
Cudy
Cudy
Router WiFi na kartę sim 4G LTE SIM WAN 300Mbps Cudy LT400
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
249
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
259
Cudy
Cudy
 Router Wi-Fi 6 AX1800 Mesh Open WRT Dual Band Smart Wi-Fi 6 Cudy X6 4x5Dbi
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
259
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
245
Cudy
Cudy
Router WiFi mobilny na kartę SIM podróżny 4G LTE 150Mbps bateria 2000mAh Cudy MF4
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
245
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
239
Cudy
Cudy
Media konwerter POE+ 30W światłowodowy 1.25 Gbps SFP 10/100/1000 Mbit/s Cudy MC220P
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
239
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
55,01
Cudy
Cudy
Moduł SFP 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB Cudy 	SM100MA-05
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
55,01
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
49
Cudy
Cudy
Moduł SFP 155Mb/s SFP, 1310nm FP SM,20km, 21dB Cudy SM100SA-20
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
49
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
339
Cudy
Cudy
Switch sieciowy RJ45 1Gb LAN 8 portów POE+ 120W 10/100/1000Mbps Cudy GS1008PT
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
339
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
189
Cudy
Cudy
 Switch sieciowy RJ45 LAN 6-portowy 4 POE 32W 10/100Mbps CCTV Cudy FS1006PL
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
189
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
429,90
Fritz!
Fritz!
Transmiter Powerline Fritz! 1220E SET Refurbished
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
429,90
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
219,90
Fritz!
Fritz!
Transmiter Powerline Fritz! 1220E Refurbished
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
219,90
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
4 590
Spacetronik
Dostępność: 1
Spacetronik
Router 2x LTE 5G Wi-Fi 5 Spacetronik SIR952
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
4 590
Dostępność: 1
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 149
Cudy
Cudy
Zestaw Router Mesh Cudy M1800 WiFi AX1800 Dual Band WiFi 6 zestaw 4szt. Cudy M1800
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 149
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
269
Cudy
Cudy
Router WiFi Mesh Cudy M1200 WiFi AC1200 Dual Band WiFi 5 zestaw 2szt.
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
269
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 529
POYNTING
POYNTING
Obudowa EPNT-4 do routera z anteną Poynting 4x4 LTE (MIMO), 2x2 Wi-Fi (MIMO), GPS
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 529
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 409
POYNTING
POYNTING
Obudowa EPNT-4 do routera z anteną Poynting 2x2 LTE (MIMO), 2x2 Wi-Fi (MIMO), GPS
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 409
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 087,80
POYNTING
POYNTING
Kierunkowa antena panelowa Poynting XPOL-24 4x4 MIMO wtyk SMA 5m 11dBi
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 087,80
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
449
Cudy
Cudy
10-portowy SWITCH przemysłowy sieciowy LAN 8xRJ45 Gigabit 2 porty SFP IG1008S2
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
449
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły