Opinie o Nas

Podstawki do monitora

Nadstawka na biurko Spacetronik SPP-104B z ładowarką indukcyjną + pojemniki biurowe
Spacetronik

Nadstawka na biurko Spacetronik SPP-104B z ładowarką indukcyjną + pojemniki biurowe

Przekształć swoje tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Wyeliminuj niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Nowoczesna podstawka pod monitor w kolorze czarnym z ładowarką indukcyjną, lampą UV i ładowarką USB 5V1A w zestawie z organizerami.

469

Podstawka do monitora Spacetronik SPP-102B + pojemniki biurowe
Spacetronik

Podstawka do monitora Spacetronik SPP-102B + pojemniki biurowe

Przekształć swoje tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Wyeliminuj niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Nowoczesna podstawka pod monitor w kolorze czarnym z lampą UV i ładowarką USB 5V1A w zestawie z organizerami biurkowymi.

419

Podstawka pod monitor Spacetronik SPP-104B
Spacetronik

Podstawka pod monitor Spacetronik SPP-104B

Przekształć swoje tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Wyeliminuj niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Nowoczesna podstawka pod monitor w kolorze czarnym z lampą UV, ładowarką USB 5V1A, ładowarką indukcyjną oraz adapterem zasilającym.

419

Podstawa pod monitor Spacetronik SPP-102B
Spacetronik

Podstawa pod monitor Spacetronik SPP-102B

Przekształć swoje tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Wyeliminuj niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Nowoczesna podstawka pod monitor w kolorze czarnym z lampą UV i ładowarką USB 5V1A.

369

Podstawka pod monitor z szufladą Spacetronik SPP-UVGR
Spacetronik

Podstawka pod monitor z szufladą Spacetronik SPP-UVGR

Przekształć swoje tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Wyeliminuj niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Sterylizuj swoje przedmioty dzięki lampie UV. Port USB pozwoli Ci naładować np. smartfon. Kolor zielony.

549399

Półka pod monitor z dezyfnekcja Spacetronik SPP-UVG
Spacetronik

Półka pod monitor z dezyfnekcja Spacetronik SPP-UVG

Przekształć swoje tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Wyeliminuj niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Sterylizuj swoje przedmioty dzięki lampie UV. Port USB pozwoli Ci naładować np. smartfon. Kolor szary.

549399

Dostępność: 0
Organizer na biurko Spacetronik SPP-UVC
Spacetronik

Organizer na biurko Spacetronik SPP-UVC

Przekształć swoje tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Wyeliminuj niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Sterylizuj swoje przedmioty dzięki lampie UV. Port USB pozwoli Ci naładować np. smartfon. Kolor beżowy.

549399

Podstawka pod monitor dla zdrowia

Odpowiednie ustawienie monitora jest równie ważne, jak dobór ergonomicznego krzesła i reszty elementów naszego stanowiska. Zmień swoje zwykłe biurko w ergonomiczne miejsce pracy. Podstawki pod monitor pozwolą pozbyć się problemów związanych z napięciem, bólami głowy lub zmęczeniem oczu i szyi. Dotyczy to blisko 30% osób pracujących w biurze, natomiast aż połowa z nich twierdzi, że wpływa to na ich efektywność i samopoczucie. Podstawka do monitora pozwoli Ci podnieść monitor do komfortowego poziomu widzenia, co przełoży się na większy komfort podczas pracy.

Podstawki pod monitor z dodatkowymi funkcjami

Oferowane przez nas podstawki monitora mają różne dodatkowe opcje. Jedną z nich jest ładowarka indukcyjna. W najnowocześniejszych modelach możesz po prostu położyć telefon, tablet, Kindle i inne urządzenia na podstawce i naładować je bez użycia kabli. Innym udogodnieniem jest podstawka na biurko z USB — jeśli Twoje urządzenia nie mają funkcji ładowania indukcyjnego, możesz je naładować za pomocą kabla od swojej ładowarki. Jest to szczególnie ważna funkcja, gdy korzystasz z laptopa, gdzie jest ograniczona ilość wejść USB. W przypadku jednostki komputerowej umieszczonej pod biurkiem — kabel nie zwisa z biurka, więc nie trudniej przy pracy zahaczyć kabel i nie zrzucisz już swojego telefonu przypadkiem przy pracy.


Wybrane modele podstawki pod monitor posiadają też innowacyjną lampę UV, która zabija wirusy, bakterie i grzyby. Wystarczy umieścić dotykane przedmioty takie jak klawiatura, myszka, telefon, przybory czy maseczkę pod podstawkę z włączoną lampą, aby skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo przy pracy. Jest to duży plus w dzisiejszych czasach, gdzie dużą wagę zwraca się na dezynfekcję używanych przedmiotów.


Niektóre z modeli posiadają również szufladę lub boczne pojemniki na przybory. Podstawka pod monitor z szufladą to swego rodzaju organizer na biurko. Porządek na stanowisku z pewnością pozytywnie wpłynie na Twoją pracę. Możesz z powodzeniem ułożyć niezbędne przybory w jednym miejscu i mieć do nich stale dostęp.

Nadstawka na biurko, czyli więcej przestrzeni roboczej

Stawiając monitor lub laptop na podstawce, zyskasz dodatkową przestrzeń na biurku. Jest to rozwiązanie wpływające na zdrowie, bezpieczeństwo, higienę pracy oraz zapewniające wygodę. Wybierz odpowiedni z modeli i ciesz się ergonomicznym stanowiskiem w pracy biurowej. Wraz z podstawką możesz także zakupić ergonomiczne fotele oraz regulowane biurka, które poprawią komfort pracy. Dzięki naszym produktom skutecznie pozbędziesz się bólu kręgosłupa i szyi, które są bolączką wszystkich osób, spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej.

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły