Opinie o Nas

Filtry

Cena:

-

Zakres częstotliwości [MHz]

Filtry

Cena:

-

Zakres częstotliwości [MHz]

WYCZYŚĆ FILTRY

Wielokierunkowe anteny transportowe

NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
299,90
POYNTING
Dostępność: 0
POYNTING
Aktywna antena GPS do pojazdów Poynting GPS-0001-V2-01 GPS GLONASS 21 dBi
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
299,90
Dostępność: 0
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE

Anteny transportowe i mobilne

Anteny wielokierunkowe marki Poynting to anteny transportowe, które spełniają najbardziej wyśrubowane wymagania. Są to anteny mobilne wybierane do pojazdów takich jak przyczepy kempingowe, kampery, luksusowe autokary, ciężarówki, przyczepy, aż po pojazdy ratownicze.


Łączność jest niezbędna w podróży oraz w wielu branżach transportowych. Oferowane przez nas anteny wielokierunkowe to inwestycja, która szybko się zwraca. Anteny transportowe zapewniają szybką i wydajną transmisję danych, łącza wideo, bezprzewodową sieć LAN i komunikację GSM.


Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, antena wielokierunkowa zapewni maksimum zasięgu dzięki promieniowaniu we wszystkich kierunkach. Szczególnie ważne w antenach transportowych marki Poynting jest fakt, że duża część energii anteny jest wypromieniowywana w kierunku horyzontu, gdzie znajdują się stacje bazowe. Jest to duża zaleta i przewaga względem anten mobilnych innych producentów, gdzie jest część energii bywa wytracana na wypromieniowywanie jej w kierunku nieba.

anteny dla transportu

Mniejsze, tańsze anteny nie zapewniają zasięgu na niektórych obszarach wiejskich, na których siła sygnału jest naprawdę niewielka. Anteny PUCK oraz MIMO w testach przeprowadzonych przez wiele firm, doskonale radziły sobie nawet w szczególnych, trudnych warunkach. Uczestnicy najbardziej wymagających rajdów samochodowych w Brazylii, służby drogowe w Holandii, sieć autobusów w Niemczech — oto tylko niektóre z przykładów, gdzie zastosowano anteny transportowe MIMO lub PUCK. Opinie testujących są jednoznaczne — są to najlepsze anteny transportowe i mobilne na rynku międzynarodowym.

 

Anteny do ciężarówek

Profesjonalna antena dla transportu jest idealna do zastosowań takich jak:

  • pozycjonowanie floty

Wraz z dedykowanymi systemami umożliwia monitoring floty w czasie rzeczywistym, od pozycji GPS pojazdu aż po aktualny stan paliwa w baku. Pozycja GPS jest kluczowa dla bezpieczeństwa, koordynacji całego procesu transportowego, rozliczeń czasu pracy kierowcy. Z pewnością automatyzację pracy docenią osoby rozliczające kierowców. Przepisy różnych państw o stawce minimalnej dla pracowników w delegacji wymagają, aby dokładnie rozliczyć czas pracy na terenie danego kraju. Przepisy nie są jednakowe, dlatego godzina przejazdu granicy jest tak istotna. Nie zawsze kierowcy zapiszą poprawnie te dane, co przy kontroli może skutkować karą.

  • przesyłanie niezbędnych informacji

Automatyczne odczyty tachografu mogą zostać przesłane dzięki programom bezpośrednio do osób zarządzających i monitorujących wykonanie transportu. Kontrola prawidłowości czasów odpoczynku i pracy to codzienność w branży transportowej. Profesjonalna antena transportowa jest niezbędnym narzędziem, aby w prawidłowy sposób, bez zbędnych przerw w odczytach monitorować pracę kierowcy oraz przesyłać do zarządzającego flotą wymagane przez prawo odczyty tachografu.

  • łączność z kierowcą

Dzięki wzmocnionemu sygnałowi GSM kierujący pojazdem już nie zgubi zasięgu w swoim telefonie, gdy chcesz przekazać mu istotne informacje. Zmiana adresu, godziny załadunku czy rozładunku już nie będzie problematyczna przez brak kontaktu z kierowcą. Każdy, kto koordynował transport, wie, jak ważna jest stała łączność z kierowcą przebywającym za granicą i wykonującym tam pracę.

  • komfort dla kierowcy w czasie wolnym

Wymagane przez prawo pauzy podczas kierowania autem ciężarowym, mogą być spędzone na rozrywce — ze smartfonem, laptopem, telewizją dzięki doskonałemu zasięgowi, nawet na oddalonych od miasta parkingach.W dzisiejszych czasach, gdzie rynek transportowy jest bardzo rozwinięty i nieustannie brak rąk do pracy, szefowie firm transportowych stawiają na komfort pracy dla swoich kierowców. Jest to grupa zawodowa, w której wykwalifikowanych przedstawicieli nadal brak na rynku, przez co zapewnienie udogodnień pozwala na zatrzymanie cennego pracownika, dobrze wykonującego swoją pracę, w swojej firmie.

antena do tira

 

Antena w kamperze lub przyczepie kempingowej — zbędny wydatek czy udogodnienie warte swojej ceny?

Podróże kamperem lub z przyczepą kempingową są marzeniem wielu osób. Miłośnicy przygód wyjeżdżają w odległe wyprawy po różnorodnych miejscach świata. Wiele osób, w ten sposób chce uciec od zabieganego świata i żyć na własną rękę bez pogoni internetowego świata. Sporym utrudnieniem jednak może być całkowity lub częsty brak zasięgu przy przebywaniu z dala od miasta, lub w pięknych, malowniczych, lecz osamotnionych miejscach. Każdy podróżnik w końcu zatęskni za kontaktem rodziną, przejrzeniem social mediów, ciekawych artykułów czy obejrzeniem ulubionego serialu. Również spora część, wyruszających w dłuższą podróż kamperem, pozwala sobie na nią, ponieważ pracuje zdalnie i do pracy potrzebuje tylko, albo i aż zasięgu Internetu oraz komputera. W takich przypadkach dobra antena do kampera lub antena do przyczepy kempingowej staje się koniecznością do realizacji marzeń o wyprawie. Każdy szukający przygód podróżnik doceni siłę sygnału, niezawodność oraz zasięg anten mobilnych marki Poynting.

 

Jak to możliwe, że anteny wielokierunkowe mogą przyczynić się do bezpieczeństwa na drodze i ratowania życia?

Anteny transportowe mają wiele zastosowań oraz przydatne są w wielu branżach. Także w branżach ratunkowych marka Poynting mogła wykazać się doskonałością swojego produktu. Antena wielokierunkowa PUCK pozwoliła na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i pojazdów, które biorą udział w akcjach na autostradach w Holandii. Wyzwaniem okazała się łączność między przełożonymi a pojazdami uczestniczącymi w akcji. Ruch na autostradzie w momencie wypadku jest bardzo duży w pierwszych minutach, gdy jeszcze nie utworzy się korek. Priorytetem było zapewnienie bezpieczeństwa i szybka reakcja na zagrożenia. Posiadanie doskonałego sygnału nawet w punktach oddalonych od miast i sieci było kluczowe, aby sprawnie przeprowadzić działania, przemieścić się do miejsca wypadku lub prac na autostradzie i skoordynować pracę zespołów. Jednostki podczas wykonywania zadań potrzebowały sprawnej komunikacji nawet przy oddaleniu się od pojazdu z zamontowaną anteną. Niskie anteny PUCK sprawdziły się idealnie do tego celu, ponieważ dzięki gabarytom mogły zostać zamontowane na samochodach typu pick-up, wykorzystywanych w Rijkswaterstaat.

antena transportowa

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły