Opinie o Nas

Do monitorów

Lampy służą do oświetlenia - to wie każdy. Ale jak oświetlenie może wpłynąć na naszą pracę, zdrowie, samopoczucie? Bardzo często zapominamy o naszym ciele i o tym, że mimo że w pierwszej chwili nie odczuwamy dyskomfortu, to męczymy sobie wzrok i doprowadzamy do jego wad niejako na własne życzenie. Oczywiste - praca w nocy, w ciemności przed monitorem to nie szczyt zaleceń zdrowotnych od lekarza pierwszego kontaktu, jednakże wielu z nas musi zostać do późna w pracy, aby coś dokończyć, bądź po prostu jesteśmy tzw. "sowami" i lepiej nam się myśli i pracuje w godzinach wieczornych. Niektórzy z nas pasjonują się także grami komputerowymi, na które zwykle mamy czas dopiero po pracy. Nie unikniemy więc przesiadywania przed ekranem, podczas gdy za oknem zapada zmrok. Warto wtedy pomyśleć o dobrym oświetleniu stanowiska pracy czy też przy rozrywce, aby pamiętać o naszych oczach i ulżyć im w wysiłku wpatrywania się w emitujące światło niebieskie monitory komputerów czy telewizor. Prezentujemy wysokiej jakości lampki, które można zaczepić na monitorze czy też oświetlenie, które podświetla nam telewizor z tyłu. Jest to także świetna dekoracja naszego salonu czy też pokoju - kolorowe lampki RGB czy też lampki z zmienną temperaturą światła, które są dostępne w ofercie, będą z pewnością dopełniać świetnego designu naszego domu. Specjaliści od projektowania wnętrz są jednomyślni - dobre oświetlenie uwypukla atuty pomieszczenia, złe sprawia, że najlepszy design traci na wartości. Dlatego powinniśmy więcej uwagi poświęcić na wybór odpowiedniego oświetlenia. Trwałość, wysoka jakość i przede wszystkim elegancja, a przy tym praktyczność naszych lamp do monitorów i telewizorów to cechy, na które zwracamy uwagę przy zlecaniu produkcji. To one sprawiają, że sprzęt naszej marki Spacetronik jest wyjątkowy i warty swojej ceny. 

Lampka LED na monitor Laptop USB regulacja Light Bar 33cm
Spacetronik

Lampka LED na monitor Laptop USB regulacja Light Bar 33cm

Lampka LED do pracy nocnej do laptopa lub monitora podłączana przez USB do komputera. Trzy temperatury oświetlenia: ciepłe, neutralne, zimne. Długośc 33 cm, 5 Wat.

84,89

Lampka LED do monitora komputera regulowana USB Light Bar 50cm
Spacetronik

Lampka LED do monitora komputera regulowana USB Light Bar 50cm

Lampka LED do pracy nocnej do większego laptopa lub monitora podłączana przez USB do komputera. Trzy temperatury oświetlenia: ciepłe, neutralne, zimne. Długośc 50 cm, 5 Wat.

149,90

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły