• Placeholder
  • Waluta

odnaleziono:

150 prod.

Skrętka CAT6 U/UTP PE żelowana 4x2xAWG23/1, 100m

Skrętka CAT6 U/UTP PE żelowana 4x2xAWG23/1, 100m

Skrętka U/UTP kat. 6, 4x2xAWG23/1, kolor czarny, oplot PE żelowany, odcinek na rolce 100m.

161,90 zł z VAT 131,63 zł netto

Szczegóły

Skrętka CAT5e F/UTP 4x2xAWG26/7 Ekranowana 100m

Skrętka CAT5e F/UTP 4x2xAWG26/7 Ekranowana 100m

Skrętka F/UTP kat. 5e, 4x2xAWG26/7, kolor pomarańczowy, odcinek 100m.

124,89 zł z VAT 101,54 zł netto

Szczegóły

Skrętka CAT5e F/UTP 4x2xAWG26/7 Ekranowana 100m

Skrętka CAT5e F/UTP 4x2xAWG26/7 Ekranowana 100m

Skrętka F/UTP kat. 5e, 4x2xAWG26/7, kolor szary, odcinek 100m.

129,90 zł z VAT 105,61 zł netto

Szczegóły

Gniazdo sieciowe Warsztatowski kat.6 2xRJ45 natynkowe

Gniazdo sieciowe Warsztatowski kat.6 2xRJ45 natynkowe

Gniazdo sieciowe natynkowe podwójne na skrętkę kat. 6 z wyjściem na wtyki 2xRJ45 ekranowane.

39,90 zł z VAT 32,44 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

43,90 zł z VAT 35,69 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

45,9024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 10m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 10m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

69,90 zł z VAT 56,83 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 5m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 5m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

36,90 zł z VAT 30,00 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 2m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 2m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 1m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 1m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

16,90 zł z VAT 13,74 zł netto

Szczegóły

Wtyk RP-SMA na kabel RG58 złocony zaciskany

Wtyk RP-SMA na kabel RG58 złocony zaciskany

Wysokiej klasy niskostratny wtyk SMA-RP na przewód RG58, zaciskany, złoty. Do instalacji GSM.

8,91 zł z VAT 7,24 zł netto

Szczegóły

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 7,5m

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 7,5m

Przyłącze antenowe zakończone z obu stron wtykiem F, pozłacane, kolor biały, przewód płaski.

25,90 zł z VAT 21,06 zł netto

Szczegóły

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 5m

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 5m

Przyłącze antenowe zakończone z obu stron wtykiem F, pozłacane, kolor biały, przewód płaski.

18,91 zł z VAT 15,37 zł netto

Szczegóły

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 3,5m

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 3,5m

Przyłącze antenowe zakończone z obu stron wtykiem F, pozłacane, kolor biały, przewód płaski.

12,90 zł z VAT 10,49 zł netto

Szczegóły

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 2,5m

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 2,5m

Przyłącze antenowe zakończone z obu stron wtykiem F, pozłacane, kolor biały, przewód płaski.

11,89 zł z VAT 9,67 zł netto

Szczegóły

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 1,5m

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 1,5m

Przyłącze antenowe zakończone z obu stron wtykiem F, pozłacane, kolor biały, przewód płaski.

10,90 zł z VAT 8,86 zł netto

Szczegóły

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 10m

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 10m

Przyłącze antenowe zakończone z obu stron wtykiem F, pozłacane, kolor biały, przewód płaski.

31,91 zł z VAT 25,94 zł netto

Szczegóły

Kabel USB-C - USB typu B 3.0 1m czarny

Kabel USB-C - USB typu B 3.0 1m czarny

Kabel USB-C - USB typu B, czarny, standard 3.0, długość 1m.

22,90 zł z VAT 18,62 zł netto

Szczegóły

Kabel USB 3.0 A/A + Adapter USB-C czarny 1m

Kabel USB 3.0 A/A + Adapter USB-C czarny 1m

Kabel USB A/A 3.0 z adapterem USB-C, nadaje się do urządzeń z przyłączem USB-C (smartfony, PC, Mac), kolor czarny

9,90 zł z VAT 8,05 zł netto

Szczegóły

Kabel pozłacany Mini DisplayPort - HDMI 2m

Kabel pozłacany Mini DisplayPort - HDMI 2m

Kabel mini DisplayPort - HDMI pozwala na bezproblemowe połączenie notebooka i komputera z telewizorem lub projektorem w max. rozdzielczości 4K Ultra HD 2160p (60 Hz). Złocone wtyki, długość kabla 2m.

52,90 zł z VAT 43,01 zł netto

Szczegóły

Ostatnio oglądane