• Placeholder
  • Waluta

odnaleziono:

226 prod.

Gniazdo sieciowe Warsztatowski kat.6 2xRJ45 natynkowe

Gniazdo sieciowe Warsztatowski kat.6 2xRJ45 natynkowe

Gniazdo sieciowe natynkowe podwójne na skrętkę kat. 6 z wyjściem na wtyki 2xRJ45 ekranowane.

39,90 zł z VAT 32,44 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

43,90 zł z VAT 35,69 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

45,9024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

18,90 zł z VAT 15,37 zł netto

Szczegóły

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 1m

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 1m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

17,90 zł z VAT 14,55 zł netto

Szczegóły

Kabel USB wtyk-wtyk A/A 5m

Kabel USB wtyk-wtyk A/A 5m

Kabel USB wtyk A - wtyk A o długości 5m, standard USB 2.0.

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

Szczegóły

Skrętka CAT6 U/UTP PE żelowana 4x2xAWG23/1, 100m

Skrętka CAT6 U/UTP PE żelowana 4x2xAWG23/1, 100m

Skrętka U/UTP kat. 6, 4x2xAWG23/1, kolor czarny, oplot PE żelowany, odcinek na rolce 100m.

153,90 zł z VAT 125,12 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 10m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 10m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

74,90 zł z VAT 60,89 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 5m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 5m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

36,90 zł z VAT 30,00 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 2m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 2m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

Szczegóły

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 1m

Kabel DVI-D (18+1 pin) Single Link - HDMI czarny 1m

Kabel DVI na HDMI (18+1 pin, tylko w tę stronę), dzięki któremu podłączysz komputer do monitora lub telewizora.

16,90 zł z VAT 13,74 zł netto

Szczegóły

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 25m

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 25m

Wysokiej jakości kabel BNC umożliwiający połączenie ze sobą urządzeń telewizji przemysłowe i gwarantujący doskonałe przesyłanie sygnału . Długość kabla 25m.

34,90 zł z VAT 28,37 zł netto

Szczegóły

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 20m

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 20m

Wysokiej jakości kabel BNC umożliwiający połączenie ze sobą urządzeń telewizji przemysłowe i gwarantujący doskonałe przesyłanie sygnału . Długość kabla 20m.

29,90 zł z VAT 24,31 zł netto

Szczegóły

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 15m

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 15m

Wysokiej jakości kabel BNC umożliwiający połączenie ze sobą urządzeń telewizji przemysłowe i gwarantujący doskonałe przesyłanie sygnału . Długość kabla 15m.

22,9012,90 zł z VAT 10,49 zł netto

Szczegóły

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 10m

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 10m

Wysokiej jakości kabel BNC umożliwiający połączenie ze sobą urządzeń telewizji przemysłowe i gwarantujący doskonałe przesyłanie sygnału . Długość kabla 10m.

16,90 zł z VAT 13,74 zł netto

Szczegóły

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 5m

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 5m

Wysokiej jakości kabel BNC umożliwiający połączenie ze sobą urządzeń telewizji przemysłowe i gwarantujący doskonałe przesyłanie sygnału . Długość kabla 5m.

12,90 zł z VAT 10,49 zł netto

Szczegóły

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 3m

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 3m

Wysokiej jakości kabel BNC umożliwiający połączenie ze sobą urządzeń telewizji przemysłowe i gwarantujący doskonałe przesyłanie sygnału . Długość kabla 3m.

11,90 zł z VAT 9,67 zł netto

Szczegóły

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 2m

Kabel BNC - BNC warsztatowski AVK176 - 2m

Wysokiej jakości kabel BNC umożliwiający połączenie ze sobą urządzeń telewizji przemysłowe i gwarantujący doskonałe przesyłanie sygnału . Długość kabla 2m.

9,90 zł z VAT 8,05 zł netto

Szczegóły

Wtyk RP-SMA na kabel RG58 złocony zaciskany

Wtyk RP-SMA na kabel RG58 złocony zaciskany

Wysokiej klasy niskostratny wtyk SMA-RP na przewód RG58, zaciskany, złoty. Do instalacji GSM.

8,90 zł z VAT 7,24 zł netto

Szczegóły

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 7,5m

Przyłącze FF SAT antenowe PŁASKIE pozłacane 7,5m

Przyłącze antenowe zakończone z obu stron wtykiem F, pozłacane, kolor biały, przewód płaski.

21,90 zł z VAT 17,80 zł netto

Szczegóły

Ostatnio oglądane