Opinie o Nas
Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -LC/APC 3.0 1m
  • Niedostępny

  • Dostępny

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

  • Wysyłka w 5 dni

  • Wysyłka w 6 dni

  • Wysyłka w 7 dni

  • Na zamówienie

39 zł32,90 zł 26,75 zł netto

Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -LC/APC 3.0 1m

OUTLET
KONIECPRODUKCJI
    Zobacz opinie
  • Niedostępny

  • Dostępny

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

  • Wysyłka w 5 dni

  • Wysyłka w 6 dni

  • Wysyłka w 7 dni

  • Na zamówienie

39 zł32,90 zł 26,75 zł netto

lub zadzwoń i zamów!+48 61 111 02 52

Darmowa dostawa od 199 zł

  • Zamów do 13:00 Wysyłka dzisiaj*

    Do wysyłki dzisiaj pozostało:Do wysyłki jutro pozostało:

    nie dot. zamówień złożonych w pon.

-16%
Dodaj do schowka przechowalnia

Powiadomienie o dostępności

E-mail:
Przepisz kod:
weryfikator
Chcesz wiedzieć więcej ?
Zadaj pytanie

Przewód jednomodowy do zastosowań wewnętrznych. Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.W jednym przewodzie znajdują się cztery polaryzacje.

Specyfikacja:
- Długość 1m
- typ złączy
FC/PC -LC/APC

Cechy produktu

  • Długość kabla

    1m

  • Złącza

    FC-PC - LC-APC

Inne produkty z tej samej kategorii

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m

Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m

Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 200m

229159 zł z VAT 129,27 zł netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 15m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 15m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej strony wtykiem SC (UPC), jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

24,90 zł z VAT 20,24 zł netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 25m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 25m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej strony wtykiem SC (UPC), jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

30,90 zł z VAT 25,12 zł netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 20m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 20m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xLC o jakość włókna wielomodowego OM3.

106,90 zł z VAT 86,91 zł netto

Dostępność: 0
Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 15m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 15m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z dwóch stron wtykiem SC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

Kabel światłowodowy FOC jednomodowy OS2 LC-APC Goobay 25m
goobay

Kabel światłowodowy FOC jednomodowy OS2 LC-APC Goobay 25m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z obu stron wtykami LC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

31,91 zł z VAT 25,94 zł netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 5m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 5m

Patchcord światłowodowy SC-SC o długości 5 metrów.

23,90 zł z VAT 19,43 zł netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 10m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 10m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z dwóch stron wtykiem SC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

Dostępność: 0
Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 0,5m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 0,5m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej wtykiem LC-UPC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

10,90 zł z VAT 8,86 zł netto

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 50m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 50m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 50m

89 zł z VAT 72,36 zł netto

Dostępność: 0
Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 20m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 20m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z dwóch stron wtykiem SC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 5m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 5m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xSC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM3.

34,90 zł z VAT 28,37 zł netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 3m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 3m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xSC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM3.

36,90 zł z VAT 30 zł netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 2m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 2m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xLC o jakość włókna wielomodowego OM3.

25,90 zł z VAT 21,06 zł netto

Dostępność: 0
Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 10m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 10m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej wtykiem LC-UPC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

Formularz kontaktowy

weryfikator

Opinie

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły