od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 20m

  • Czas wysyłki w dniach: 1 *
  • * Jeżeli "0" - PROSIMY O KONTAKT!
  • * Jeżeli "1" - Zamówienie do 13.00 - Wysyłka tego samego dnia
  • Producent: Warsztatowski
67,00 zł
49,00 zł z VAT
39,84 zł netto

Zapytaj o produkt [ formularz kontaktowy ]

  • Polecamy też szybkie zakupy bez rejestracji - towar w koszyk,
  • wypełniamy formularz lub zapraszamy do składania
  • zamówień telefonicznych
  • tel: +48 661 082 052/tel: +48 (65) 511 74 08
  • tel: +48 723 082 052 - tylko dla zamówień hurtowych !!!
Poleć produkt na :

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC
Długości: 20m

Cechy produktu:
- przeznaczony do stosowania w biurach, przemyśle, centrach komputerowych,
- wyposażony na obu końcach w złącza LC i SC-duplex,
- każdy kabel posiada protokół testowy,
- bezhalogenowy płaszcz kabla zmnieszający palność,
- multimode duplex 50/125μ duplex.

Maksymalny zasięg transmisji:
100 Mbit: OM2/3/4 = 500m
1 Gbit: OM2 = 500m; OM3/OM4 = 1100m
10Gbit: OM2 = 82m; OM3 = 300m. OM4 = 550m

Dane techniczne:
- port 1 typ: złącze LC,
- port 2 typ: złącze SC,
- promień gięcia 56 mm
- ochrona kink: tak,
- średnica zewnętrzna włókna pokrywa 125 μ
- ś
rednica włókna 50 μ-core
- jakość włókna wielomodowego OM2
- średnica zewnętrzna 2,8 mm
- t
emperatura pracy od / do (° C): -20 | +60
- w
ytrzymałość 1000 N
- długości fali 850 nm
-
kolor: pomarańczowy
- m
ateriał płaszcza zewnętrznego: poliuretan








 

 

Inne produkty z tej kategorii

  • Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2m
    20,90 zł z VAT
    16,99 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 1m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 1m
    28,00 zł z VAT
    22,76 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10m
    35,00 zł z VAT
    28,46 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 3m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 3m
    32,00 zł z VAT
    26,02 zł
    15,45 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m
    41,00 zł z VAT
    33,33 zł
    23,58 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 0,5m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 0,5m
    26,00 zł z VAT
    21,14 zł
    15,45 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail: