• Jezyki
    • Jezyk Polski
    • Jezyk Angielski
    • Jezyk Niemiecki
  • Waluta

Szybkozłącze światłowodowe zgrzewane SC/UPC 10 szt.

Spacetronik
  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj*

    Do wysyłki pozostało:

    *Nie dotyczy zamówień złożonych w poniedziałek

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

44,90 zł z VAT 36,50 zł netto

Przechowalnia

Dodaj produkt do przechowalni przechowalnia

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności

Nagłówek Spacetronik

Spaw mechaniczny światłowodowy ze złączem FFC-SC/UPC-S05, 10 sztuk

Wysokiej jakości Fast Connector FFC-SC/UPC-S05 pozwala na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm. Wymaga użycia spawarki światłowodowej. 


Cechy produktu

- rodzaj światłowodu: jednomodowy,
- średnica włókna 125 μm (657A & 657B),
- średnica powłoki 250 μm,
- średnica kabla do 3 mm,
- długość złącza 53 mm,
- temperatura pracy -40~+85℃,
- IL (1310 nm & 1550 nm): ≤0.20 dB (śr.), ≤0.40 dB (maks.),
- RL: ≥50 dB,
- opakowanie zawiera 10 szt.

Cechy produktu

Inne produkty z tej samej kategorii

Spaw mechaniczny ze złączem SC/APC 10 szt.
Spacetronik

Spaw mechaniczny ze złączem SC/APC 10 szt.

To wysokiej jakości szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm. Wymaga użycia spawarki światłowodowej. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.

49,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

Spaw mechaniczny Spacetronik SC/APC 10 szt.
Spacetronik

Spaw mechaniczny Spacetronik SC/APC 10 szt.

To wysokiej jakości szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm bez konieczności jego spawania. Szybki i łatwy montaż. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.

64,89 zł z VAT 52,76 zł netto

Szczegóły

Szybkozłączka światłowodowa Spacetronik SC/UPC 10 szt.
Spacetronik

Szybkozłączka światłowodowa Spacetronik SC/UPC 10 szt.

To wysokiej jakości szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm bez konieczności jego spawania. Szybki i łatwy montaż. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.

64,89 zł z VAT 52,76 zł netto

Szczegóły

Spaw mechaniczny światłowodowy Spacetronik ze złączem SC/APC 10 szt.
Spacetronik

Spaw mechaniczny światłowodowy Spacetronik ze złączem SC/APC 10 szt.

Szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm bez konieczności jego spawania. Szybki i łatwy montaż. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.

49,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

Szybkozłączka światłowodowa Spacetronik SC/UPC 10 szt.
Spacetronik

Szybkozłączka światłowodowa Spacetronik SC/UPC 10 szt.

Szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm bez konieczności jego spawania. Szybki i łatwy montaż. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.

29,00 zł z VAT 23,58 zł netto

Szczegóły

Dodaj Komentarz

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane