od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Splitter optyczny z pigtail 1x8 1310/1550nm FC/PC

  • Czas wysyłki w dniach: 1 *
  • * Jeżeli "0" - PROSIMY O KONTAKT!
  • * Jeżeli "1" - Zamówienie do 13.00 - Wysyłka tego samego dnia
  • Producent: Global Invacom
219,00 zł
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto

Zapytaj o produkt [ formularz kontaktowy ]

  • Polecamy też szybkie zakupy bez rejestracji - towar w koszyk,
  • wypełniamy formularz lub zapraszamy do składania
  • zamówień telefonicznych
  • tel: +48 661 082 052/tel: +48 (65) 511 74 08
  • tel: +48 723 082 052 - tylko dla zamówień hurtowych !!!
Poleć produkt na :
 Cechy produktu
Rodzaj splittera:
1x8
Zakończenia przewodów
FC/PC
Rodzaj obudowy
Pigtail

Splitter optyczny to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego.
Sygnał światłowodowy dzielony jest na osiem torów optycznych.
- Model: F700254
- Typ: Pigtail (zawiera przewody)
- Wejścia: 1
- Długość fali: 1310/1550 nm
- Przepustowość: ± 40 nm
- Wyjścia: 8
- Pre-Terminated FC / PC (IN / OUT)
- Długość kabla: 1m
- Niskie straty wtrąceniowe: 10,6 dBm (typowe)
- Szerokopasmowe i podwójne okno optyczne (1310 i 1550 nm)
- Doskonała stabilność mechaniczna
- Dla systemów jednomodowych
- Służy do budowy sieci światłowodowej
- Służy do dzielenia sygnału światłowodowego na maksymalnie 8 odbiorników
- Posiada zintegrowane, wstępnie zakończone kable światłowodowe

Inne produkty z tej kategorii

  • Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8

    Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8
    44,50 zł z VAT
    36,18 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Adapter optyczny SC APC simplex z przezroczystą zaślepką

    Adapter optyczny SC APC simplex z przezroczystą zaślepką
    2,79 zł z VAT
    2,27 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
    309,00 zł z VAT
    251,22 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

    Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm
    95,00 zł z VAT
    77,24 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Adapter optyczny SC-PC/FC-PC

    Adapter optyczny SC-PC/FC-PC
    13,00 zł z VAT
    10,57 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16

    Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16
    175,00 zł z VAT
    142,28 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
    94,00 zł z VAT
    76,42 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter PLC 1x4 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Splitter PLC 1x4 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
    74,00 zł z VAT
    60,16 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4

    Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4
    43,00 zł z VAT
    34,96 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter Optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC

    Splitter Optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC
    219,00 zł z VAT
    178,05 zł
    129,27 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
    179,00 zł z VAT
    145,53 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Adapter optyczny FC-PC/FC-PC

    Adapter optyczny FC-PC/FC-PC
    9,50 zł z VAT
    7,72 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

    Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2
    41,00 zł z VAT
    33,33 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

    Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4
    69,00 zł z VAT
    56,10 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x16

    Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x16
    73,00 zł z VAT
    59,35 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail: