• Placeholder
  • Waluta

Splitter optyczny z pigtail 1x8 1310/1550nm FC/PC

  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj

    Do wysyłki pozostało:

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

219,00159,00 zł z VAT 129,27 zł netto

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności
Splitter optyczny to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego.
Sygnał światłowodowy dzielony jest na osiem torów optycznych.
- Model: F700254
- Typ: Pigtail (zawiera przewody)
- Wejścia: 1
- Długość fali: 1310/1550 nm
- Przepustowość: ± 40 nm
- Wyjścia: 8
- Pre-Terminated FC / PC (IN / OUT)
- Długość kabla: 1m
- Niskie straty wtrąceniowe: 10,6 dBm (typowe)
- Szerokopasmowe i podwójne okno optyczne (1310 i 1550 nm)
- Doskonała stabilność mechaniczna
- Dla systemów jednomodowych
- Służy do budowy sieci światłowodowej
- Służy do dzielenia sygnału światłowodowego na maksymalnie 8 odbiorników
- Posiada zintegrowane, wstępnie zakończone kable światłowodowe

Cechy produktu

  • Rodzaj splittera:

    1x8

  • Zakończenia przewodów

    FC/PC

  • Rodzaj obudowy

    Pigtail

Inne produkty z tej samej kategorii

Splitter optyczny 1x2 POLYTRON OSF200

Splitter optyczny 1x2 POLYTRON OSF200

Splitter optyczny Polytron, który dzieli sygnał optyczny na dwa wyjścia. Bezstratna transmisja sygnału.

115,0169,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2

49,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x2

59,0034,90 zł z VAT 28,37 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 2080

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 2080

Splitter o asymetrycznym podziale mocy optycznej POLYTRON OFT 2080 dzieli sygnał z wejścia na 2 wyjścia w stosunku 20 do 80. Gwarantuje brak jakichkolwiek zakłóceń i strat przy przesyłaniu sygnału.

115,01 zł z VAT 93,50 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x4

89,0057,90 zł z VAT 47,07 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x3 Split3-OF pro

Splitter optyczny Invacom 1x3 Split3-OF pro

Splitter optyczny Split3-OF pro dzielony na 3 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

139,00 zł z VAT 113,01 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x4

65,0136,90 zł z VAT 30,00 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x16

199,00139,90 zł z VAT 113,74 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8

129,0069,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny 1x3 POLYTRON OSF300

Splitter optyczny 1x3 POLYTRON OSF300

Splitter optyczny Polytron OSF300 dzieli sygnał optyczny na trzy wyjścia. Bezstratna transmisja sygnału.

249,00159,00 zł z VAT 129,27 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x8

69,0038,90 zł z VAT 31,63 zł netto

Szczegóły

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 35:65

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 35:65

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 35:65

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8 z grubszymi włóknami

119,0072,90 zł z VAT 59,27 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny z pigtail 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny z pigtail 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny 1x2 Split2-OF pro dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

149,0079,00 zł z VAT 64,23 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny z pigtail 1x2 GI-SPLIT 2OF

Splitter optyczny z pigtail 1x2 GI-SPLIT 2OF

Splitter optyczny 1x2 Split2-OF pro dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

113,90 zł z VAT 92,60 zł netto

Szczegóły

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane