• Placeholder
  • Waluta

Patchcord pigtail światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX

  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj

    Do wysyłki pozostało:

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

27,00 zł z VAT 21,95 zł netto

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności
Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xST-2xST
Do wyboru długości: 1, 2, 3, 5, 7.5, 10, 15, 20m.

Cechy produktu:
- przeznaczony do stosowania w biurach, przemyśle, centrach komputerowych,
- wyposażony na obu końcach w złącza ST-duplex,
- każdy kabel posiada protokół testowy,
- bezhalogenowy płaszcz kabla zmnieszający palność,
- multimode duplex 50/125μ duplex.

Maksymalny zasięg transmisji:
100 Mbit: OM2/3/4 = 500m
1 Gbit: OM2 = 500m; OM3/OM4 = 1100m
10Gbit: OM2 = 82m; OM3 = 300m. OM4 = 550m

Dane techniczne:
- port 1 typ: złącze ST,
- port 2 typ: złącze ST,
- promień gięcia 56 mm
- ochrona kink: tak,
- średnica zewnętrzna włókna pokrywa 125 μ
- ś
rednica włókna 50 μ-core
- jakość włókna wielomodowego OM2
- średnica zewnętrzna 2,8 mm
- t
emperatura pracy od / do (° C): -20 | +60
- w
ytrzymałość 1000 N
- długości fali 850 nm
-
kolor: pomarańczowy
- m
ateriał płaszcza zewnętrznego: poliuretan LSZH









 

 

Cechy produktu

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane