• Placeholder
  • Waluta

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 4060

  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj

    Do wysyłki pozostało:

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

149,0089,90 zł z VAT 73,09 zł netto

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności

Splittery o asymetrycznym podziale mocy optycznej znajdują zastosowanie szczególnie przy dystrybucji sygnału optycznego w sieciach światłowodowych. Pozwalają na podział sygnału w różnych proporcjach w zależności od modelu. Dzięki temu częśc mocy optycznej można przesłać bezpośrednio do odbiorców a większą część mocy optycznej przesłać dalej do innych lokalizacji. Seria splitterów OFT renomowanej firmy POLYTRON posiada 1 wejście i 2 wyjścia o różnym podziale procentowym mocy optycznej, wyposażona jest w przyłącza z gniazdkami FC/PC. Kable optyczne podłącza się bezpośrednio do splittera. Urządzenie gwarantuje brak jakichkolwiek zakłóceń i strat przy przesyłaniu sygnału.
Model POLYTRON OFT 4060 dzieli sygnał na wyjściu w stosunku 40 do 60.

Dane techniczne:

Model
OSF 3070
Numer produktu
9245346
Podział sygnału na wyjściu
40/60
Złacze
FC/PC
Strata na pierwszym wyjśiu (40%)
4.4 dB
Strata na drugim wyjściu (60%)
2.6 dB



Cechy produktu

  • Ilość wyjść

    2

Inne produkty z tej samej kategorii

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 5:95

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 5:95

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 5:95

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x32

329,00239,00 zł z VAT 194,31 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x4

65,0136,90 zł z VAT 30,00 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8 z grubszymi włóknami

119,0072,90 zł z VAT 59,27 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x4

89,0057,90 zł z VAT 47,07 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x16

199,00139,00 zł z VAT 113,01 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8

129,0069,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny 1x2 POLYTRON OSF200

Splitter optyczny 1x2 POLYTRON OSF200

Splitter optyczny Polytron, który dzieli sygnał optyczny na dwa wyjścia. Bezstratna transmisja sygnału.

115,0169,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x4 Split4-OF pro

Splitter optyczny Invacom 1x4 Split4-OF pro

Splitter optyczny 1x4 Split4-OF pro dzielony na 4 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

119,00 zł z VAT 96,75 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny z pigtail 1x8 1310/1550nm FC/PC

Splitter optyczny z pigtail 1x8 1310/1550nm FC/PC

Splitter optyczny 1x8 to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego.

219,00159,00 zł z VAT 129,27 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x2

59,0034,90 zł z VAT 28,37 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x16

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x16

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x16

89,0059,90 zł z VAT 48,70 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x8 Split8-OF

Splitter optyczny Invacom 1x8 Split8-OF

Splitter optyczny Split8-OF pro dzielony na 8 torów to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

299,00 zł z VAT 243,09 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny z pigtail 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny z pigtail 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny 1x2 Split2-OF pro dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

149,0079,00 zł z VAT 64,23 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny Invacom 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny Split2-OF dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

79,00 zł z VAT 64,23 zł netto

Szczegóły

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane