• Placeholder
  • Waluta

Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj

    Do wysyłki pozostało:

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

199,00139,00 zł z VAT 113,01 zł netto

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności

Spliter optyczny to pasywny element sieci którego funkcją jest podzielenie lub zsumowanie sygnału optycznego doprowadzonego do portów urządzenia. 
W praktyce umożliwia podział sygnału wejściowego na kilka wyjść. Splitery wykorzystywane są zwykle w sieciach zbudowanych w oparciu o standardy GPON oraz GEPON. 
Dzięki podziałowi sygnału możliwe jest budowanie sieci w oparciu o strukturę punkt-wielopunkt w praktyce oznacza to, że możemy wykorzystać jedno włókno do podłączenia większej ilości klientów. 

Splitery to urządzenia pasywne, co oznacza, że pomiędzy koncentratorem światłowodowym OLT (Optical Line Termination) a terminalem klienckim ONU (Optical Network Unit) nie jest wymagane żadne źródło zasilania. Najczęściej spotykany jest podział symetryczny sygnału w stosunku 1:2, 1:4, 1:8, 1:16, 1:32 lub 1:64, w zależności od zastosowanego modelu splitera. 
Oferowany splitter kteryzuje się szerokim zakresem długości przenoszonych fal optycznych (1260~1650nm), niskim tłumieniem zależnym od polaryzacji (PDL), dobrym rozkładem sygnałów, niewielkimi rozmiarami oraz niezawodnością. Każde z włókien splittera możne zostać bezpośrednio zespawane z włóknami kolejnych przewodów światłowodowych. Co więcej, małe rozmiary splittera pozwalają na montaż w mufie, co niewątpliwe jest kolejną jego zaletą. 

Dane techniczne splitterów:

Cechy produktu

  • Rodzaj splittera:

    1x16

  • Zakończenia przewodów

    SC/APC

  • Rodzaj obudowy

    BlackBox

Inne produkty z tej samej kategorii

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 10:90

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 10:90

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 10:90

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 25:75

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 25:75

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 25;75

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 35:65

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 35:65

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 35:65

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Rozgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 15:85

Rozgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 15:85

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 15:85

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x2

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x2

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2

69,0052,90 zł z VAT 43,01 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x8 Split8-OF

Splitter optyczny Invacom 1x8 Split8-OF

Splitter optyczny Split8-OF pro dzielony na 8 torów to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

299,00 zł z VAT 243,09 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x16

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x16

199,00139,90 zł z VAT 113,74 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny z pigtail 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny z pigtail 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny 1x2 Split2-OF pro dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

149,0079,00 zł z VAT 64,23 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x32

329,00239,00 zł z VAT 194,31 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x8

69,0038,90 zł z VAT 31,63 zł netto

Szczegóły

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 5:95

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 5:95

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 5:95

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x8 włókna 2,0mm

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8 z grubszymi włóknami

119,0072,90 zł z VAT 59,27 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2

49,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x4 Split4-OF pro

Splitter optyczny Invacom 1x4 Split4-OF pro

Splitter optyczny 1x4 Split4-OF pro dzielony na 4 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

119,00 zł z VAT 96,75 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny Invacom 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny Split2-OF dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

79,00 zł z VAT 64,23 zł netto

Szczegóły

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane