Opinie o Nas

Wypełniacze powietrzne

Placeholder

Korzyści stosowania systemu Bublaki

 • Placeholder

  Objętość

  System wypełniaczy powietrznych Bublaki pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie dzięki możliwości napompowania dokładnie takiej ilości wypełniaczy, jaką potrzebujesz

 • Placeholder

  Ekonomia

  Koszt wypełnienia przesyłek naszymi wypełniaczami jest dużo mniejszy niż ryzyko uszkodzeń przesyłki spowodowanych złym zabezpieczeniem przedmiotów do wysyłki

 • Placeholder

  Estetyka

  W twoich przesyłkach jest bałagan? Już nie musisz wypełniać przesyłek gazetami żeby tanio zabezpieczyć towar

 • Placeholder

  Bezpieczeństwo przesyłek

  Odpowiednie użycie naszych wypełniaczy są gwarancją bezpieczeństwa produktów podczas wysyłki

Wypełniacze napełniane maszynowo

Sam wykonasz wypełniacz

Maszyny dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci na samodzielne wykonanie wypełniaczy powietrznych do zabezpieczenia swoich paczek według indywidualnych potrzeb. Tyle, ile potrzebujesz. To nowoczesne rozwiązanie potrafi zgrzewać maty/poduszki z powietrzem pod ciśnieniem, dzięki czemu pojedyncza poduszka jest sprężysta i świetnie zastępuje np. cienką folię bąbelkową, czy mniej opłacalne rozwiązania wypełniania paczek, np. piankę.

Znikoma waga wypełniacza

Stosowanie wypełniaczy powietrznych jest obecnie najlepszym rozwiązaniem pozwalającym znacząco ograniczyć koszty transportu poprzez znikomą wagę poduszek/mat. Ponadto są wielokrotnego użytku i podlegają recyklingowi. Wypełnią pustą przestrzeń w paczce, będą chronić zawarte w niej produkty. Posiadają zdolności amortyzujące i tłumiące.

Maszyny do napełniania

Placeholder

Funkcjonalność maszyn

 • Placeholder

  Regulacja prędkości

  Reguluj prędkość pod konkretny rodzaj folii, którą maszyna wypełni powietrzem

 • Placeholder

  Regulacja temperatury

  Masz pełną regulację temperatury zgrzewania folii dobraną odpowiednio do zastosowanego rodzaju folii w rolce

 • Placeholder

  Regulacja powietrza

  W zależności czy potrzebujesz twardych wypełniaczy, czy miękkich, ustawisz odpowiednią ilość powietrza według swojego zapotrzebowania

 • Placeholder

  Regulacja ilości

  Odpowiednią ilość poduszek do wytworzenia ustawisz w urządzeniu podając długość, jaką potrzebujesz

Placeholder

Poduszki

Wytrzymałe poduszki powietrzne są idealnym rozwiązaniem do wypełniania wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym gabarytowych. Idealnie sprawdzą się jako wypełnienie pustej przestrzeni pozostającej w Twojej przesyłce. Zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo podczas transportu dzięki wyjątkowej wytrzymałości i właściwościach amortyzujących.

Dzięki niskiej cenie poduszek i ich znikomej wadze skutecznie zredukujesz koszty transportu.

Maty

Wytrzymałe maty powietrzne Bublaki są idealnym rozwiązaniem do wypełniania wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym gabarytowych. Idealnie sprawdzą się jako wypełnienie pustej przestrzeni pozostającej w Twojej przesyłce.

Dzięki niskiej cenie mat i znikomej ich wadze skutecznie zredukujesz koszty transportu.

Maty są niezastąpione przy transportach medycznych, np. leków. Posiadają podział na komory powietrzne (4 w jednej kolumnie) lub na mniejsze komory "Bubble" i przez to są bardzo elastyczne, co pozwala na zginanie i dokładne owinięcie ich wokół transportowanych przedmiotów.

Placeholder

Wypełniacze napełniane manualnie

Wypełniacze, które do wypełnienia wymagają jedynie zwykłej pompki ręcznej lub kompresora. Dzięki zastosowanej technologii nie wymagają zgrzewania tak jak maty oraz poduszki przedstawione wyżej.

 • Poduszki nylonowe

  Wytrzymałe poduszki powietrzne nylonowe są idealnym rozwiązaniem do wypełniania wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym gabarytowych.

  Idealnie sprawdzą się jako wypełnienie pustej przestrzeni pozostającej w Twojej przesyłce.

  Zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo podczas transportu dzięki wyjątkowej wytrzymałości i właściwościach amortyzujących. Dzięki niskiej cenie poduszek i znikomej ich wadze skutecznie zredukujesz koszty transportu.

  Długość 300 m, Wersja PA+PE (nylonowe),
  Możliwe wymiary:
  20x9cm / 20x12cm / 20x15cm

  Placeholder
 • Kolumny powietrzne

  Bardzo wytrzymałe kolumny powietrzne które są idealnym rozwiązaniem do wypełniania wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym gabarytowych.

  Idealnie sprawdzą się jako wypełnienie pustej przestrzeni pozostającej w Twojej przesyłce.

  Dzięki niskiej cenie kolumn i znikomej ich wadze skutecznie zredukujesz koszty transportu.

  Kolumny są idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania delikatnych przedmiotów o płaskiej powierzchni. Każda kolumna jest "niezależna", co oznacza, że przebicie jednej kolumny nie powoduje uszkodzenia reszty folii. Długość rolki 300 m, Wersja LLDPE-HDPE, Możliwe wysokości kolumn: 20cm / 25cm / 30cm

  Placeholder
 • Torebki powietrzne

  Poduszki zabezpieczające konkretny rodzaj przesyłek - Od telefonów, przez puszki aż po telewizor.

  Dopasuj torbę pod swój produkt.

  Placeholder

Ekologiczne taśmy papierowe Bublaki

Ekologiczna taśma do pakowania została wykonana z jakościowego papieru typu Kraft. Taśmy papierowe Bublaki są wyróżniają się odpowiednią grubością, elastycznością oraz wytrzymałością.

Papierowa taśma pakowa Bublaki występuje w dwóch wariantach. Pierwsza z nich, taśma samoprzylepna papierowa Bublaki po odwinięciu może zostać od razu użyta - bez konieczności korzystania z dyspensera. Do jej stworzenia wykorzystano papier kraftowy oraz klej z syntetycznego kauczuku - Hot-Melt. Taśma podgumowana, czyli aktywowana wodą to drugi rodzaj taśmy Bublaki. Do jej użycia wymagany jest dyspenser - urządzenie, które odpowiednio odwinie, nawilży oraz utnie odpowiedni fragment.

Placeholder

Przyjazne dla środowiska taśmy papierowe

Taśma pakowa papierowa Bublaki BT-S41 nie bez powodu nazywana jest ekologiczną, bowiem jest wyprodukowana z materiałów, które są w 100% przyjazne środowisku naturalnemu. Po wykorzystaniu taśma może zostać poddana recyklingowi razem z kartonem, co także jest znacznym ułatwieniem podczas segregacji odpadów.
Taśma papierowa samoprzylepna Bublaki

Uniwersalna taśma papierowa Kraft pokryta wysokiej jakości klejem Hot-Melt na bazie kauczuku syntetycznego to świetna alternatywa dla plastikowych taśm tradycyjnych. Natychmiast przylega do powierzchni, nie traci swoich właściwości w niskich temperaturach, a po wykorzystaniu może zostać poddana recyklingowi wraz z kartonem. Estetyczne i ekologiczne rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez Twoich klientów i pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Pozwala na skuteczne zamykanie i zabezpieczanie kartonów z różnego rodzaju tektur, o różnych rozmiarach i masie.

Taśma papierowa z klejem wodnym Bublaki

Natychmiast przylega do powierzchni, wnika w strukturę kartonu, będąc świetnym zabezpieczeniem - po próbie oderwania pozostawia ślad - działa niczym plomba. Do zastosowania taśmy potrzebny jest dyspenser ręczny, półautomatyczny lub automatyczny. Taśmy papierowe podgumowane sprawdzają się do pakowania przesyłek o różnych rozmiarach i wadze, znakowania towarów oraz łączenia arkuszy tektury. Podlegają recyklingowi.

Dyspensery do taśm pakowych podgumowanych
Worki sztauerskie

Wytrzymały worek sztauerski służy do zabezpieczenia przesyłek w transporcie. Jest to tani i niezwykle skuteczny sposób na bezpieczny przewóz ładunku. Worki powietrzne są łatwe w użyciu. Czas potrzebny na napompowanie wynosi zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Placeholder

Korzyści ze stosowania worków sztauerskich:

 • Placeholder

  Niski koszt

  Dzięki niskiej cenie worków i ich znikomej wadze, skutecznie zredukujesz koszty transportu. Ponadto worki można używac wielokrotnie.

 • Placeholder

  Przyjazne dla środowiska

  Wytrzymałe materiały użyte do produkcji toreb pozwalają na wielokrotne ich użycie, podlegają także recyklingowi.

 • Placeholder

  Skuteczna ochrona ładunku

  Duża powierzchnia worków sztauerskich doskonale rozkłada siły oddziaływujące na transportowane produkty.
  Dobrze amortuzują wibracje, chronią przed przemiszczaniem się paczek, zapobiegają przewróceniu się.

 • Placeholder

  Magazynowanie

  Zanim torba powietrzna zostanie wypełniona powietrzem, jest płaska i lekka, co pozwala na wygodne przechowywanie.

 • Placeholder

  Łatwe w użyciu

  Do napompowiania opakowań wystarcza zwykła pompka do piłek lub kompresor z odpowiednią końcówką.

 • Placeholder

  Szeroki wybór rozmiarów

  Do dyspozycji są 22 kombinacje rozmiarów worków - dzięki temu można zabezpieczyć ładunki różnych gabarytów.
  Najmniejszy worek ma wymiary 50x100cm, a największy aż 120x240cm!

Ekologiczny papier pakowy nacinany - plaster miodu

Papier pakowy to ekologiczne rozwiązanie do zabezpieczenia produktów podczas wysyłki. Dzięki strukturze plastra miodu po owinięciu przedmiotu nabiera on objętości i przypomina trochę folię bąbelkową. Papier wrap jest nawinięty na rolkę, więc łatwo można odmierzyć i uciąć odpowiednią długość. Nacięcia pozwalają na dodatkowe rozciągnięcie arkusza. Świetną zaletą takiego pakowania jest estetyka. Delikatne produkty są doskonale zabezpieczone, a przy tym ładnie wyglądają.

Papier o strukturze plastra miodu jest coraz częściej wykorzystywany do pakowania np. kosmetyków, produktów spożywczych lub wszelkich dekoracji. Korzystanie z ekologicznych rozwiązań jest bardzo dobrze widziane w oczach klientów.

Dostępne warianty: 30 cm (250 mb), 30 cm (100 mb), 50 cm (250 mb), 50 cm (100 mb)

Placeholder

Przyjazne dla środowiska taśmy papierowe

Bezpieczeństwo wysyłanych produktów jest jedną z kluczowych kwestii w e-commerce. Uszkodzenie towaru może skutkować tym, że zamówienie przestanie być rentowne lub nawet narazi firmę na straty finansowe! Papier do pakowania jest doskonałą opcją, która sprawdzi się w ochronie produktów wysyłanych paczkami.

Odpowiednio wykorzystany papier wypełnia puste przestrzenie, zapobiega przemieszczaniu się produktów w kartonie, chroni przed porysowaniem i obiciem.
Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły