Opinie o Nas

Kamery poklatkowe Brinno

Placeholder

Najważniejsze cechy kamer Brinno

 • Placeholder

  Filmy poklatkowe

  Nagranie poklatkowe, czy też film poklatkowy to technika pozwalająca lepiej zobaczyć procesy zbyt powolne dla ludzkiego oka. Polega na wykonywaniu zdjęć w (stosunkowo) dużych odstępach czasu, a następnie wyświetlanie ich w przyśpieszonym tempie. W ten sposób procesy trwające w rzeczywistości całymi godzinami, czy nawet dniami można obejrzeć w kilkanaście sekund.

 • Placeholder

  Obiektyw

  Szersze pole widzenia 140° pozwala uchwycić obraz w ponoramie, co sprawia że nasze ujęcia będą bardziej atrakcyjne i przyjemne dla oka!

 • Placeholder

  Pojemna bateria

  Produkty Brinno słyną z niezwykle długiej pracy na baterii, przez co korzysta się z nich z niezwykłą przyjemnością, bez obaw, że urządzenie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie.

 • Placeholder

  Świetna dokumentacja

  Kamery Brinno pozwalają stworzyć doskonałe materiały dokumentujące projekt. Wielogodzinny, a nawet wielodniowy projekt streszczony w jednej minucie.

Słów kilka o marce Brinno

Placeholder

Brinno rozpoczął swoją działalność projektową w 2003 roku i zdobył uznanie i reputację jako profesjonalny producent z solidną klientelą światowych firm technologicznych. W 2009 r. Brinno przewidział przyszły wysoki wzrost rynku wyświetlania, w szczególności potencjały materiałów wideo nagranych w celu natychmiastowego udostępniania, korzystających z poprawiającej się szybkości łączy szerokopasmowych i łatwej pamięci masowej w chmurze. Firma od tego czasu wykorzystała swoje głębokie doświadczenie w projektowaniu, a także w technologii przetwarzania obrazu i oszczędzania energii, aby stworzyć rodzinę produktów, które mogą być szeroko stosowane zarówno w biznesie, jak i w czasie wolnym. Obecnie firma prezentuje swoje wiodące markowe produkty - uniwersalne kamery typu TLC, inteligentne wizjery (PHV) i przenośne kamery (seria MAC).

Najpopularniejsze produkty Brinno

Placeholder

Zastosowania kamer Brinno

 • Placeholder

  Plac budowy

  Dokumentuj postępy prac na budowie

 • Placeholder

  Obserwacja przyrody

  Pod Twoją nieobecność wiele może się wydarzyć. Ukryj kamerę i sprawdź rezultaty po kilku dniach

 • Placeholder

  Projekty artystyczne

  Zobacz czasochłonny proces malowania streszczony na minutowym filmie

 • Placeholder

  Inne projekty

  Kamery Brinno posiadają nieograniczoną ilość zastosowań. Wykorzystaj je na swój sposób!

Placeholder

Brinno Construction Camera BCC2000

Nowy zestaw konstrukcyjny BRINNO BCC2000 składa się z trzech elementów. Najważniejszym i niezbędnym z nich jest kamera poklatkowa TLC2000. Urządzenie nagrywa w jakości Full HD 1080p oraz obsługuje HDR. W zestawie znajduje się także wodoodporna obudowa ATH2000 spełniająca normę szczelności określaną jako IPX5 oraz uchwyt regulowany w wielu kierunkach, nazwany przez producenta "magic arm" i oznaczany jako ACC1000.

Placeholder

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły