• Placeholder
  • WalutaReolink kamery

Zestaw bezprzewodowa kamera WiFi Reolink Argus Eco + panel solarny Reolink

Prawdziwie bezprzewodowa zewnętrzna kamera bezpieczeństwa WiFi. Działa bez kabli - posiada wbudowany akumulator i pracuje w oparciu o niezawodną technologię WiFi. Podłącz Reolink Argus Eco do panelu słonecznego Reolink, a uzyska ona nieprzerwane zasilanie przez cały dzień i całą noc. Sprawuj kontrolę w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu i czasie na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze i miej pewność, że Twoje dzieci są bezpieczne podczas zabawy na podwórku i nikt podejrzany nie kręci się po Twojej posiadłości. Otrzymuj błyskawiczne powiadomienia, gdy detektor wykryje ruch. Użyj funkcji dwukierunkowego audio, aby powitać gości, porozmawiać z listonoszem lub odstraszyć potencjalnych włamywaczy. Wysoka jakość wykonania i certyfikat IP65 powodują, że Reolink Argus Eco jest wytrzymała i odporna na ciężkie warunki atmosferyczne takie jak ulewny deszcz, czy też prażące słońce. Umieść kamerę w dowolnym miejscu - montaż jest łatwy i nie zajmuje więcej niż 5 minut.


Reolink kamera do monitoringu Argus Eco

Prawdziwa bezprzewodowość i dwie opcje zasilania

Elastyczne opcje zasilania: Dzięki akumulatorowi o dużej pojemności 5200 mAh Argus Eco może pracować samodzielnie bez podłączania do sieci. Można go ładować za pomocą ładowarki 5V/2A lub możesz korzystać z energii słonecznej, podłączając panel solarny Reolink w celu zapewnienia ciągłego zasilania. Urządzenie poinformuje Cię, gdy poziom baterii osiągnie 10%, aby tego nie przegapić i nie dopuścić do całkowitego rozładowania. 

Kamera bezprzewodowa WiFi Reolink Argus Eco Full HD

Panel słoneczny Reolink

Uzyskaj nieprzerwaną energię słoneczną dla swojej kamery. Nigdy więcej nie martw się o niski poziom baterii. Korzystając z panelu słonecznego Reolink będziesz mógł zapomnieć o irytującym rozkładaniu drabiny i wdrapywaniu się w celu wymiany baterii. Po prostu ustaw i zapomnij. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze. Panel solarny Reolink posiada odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję do montażu na zewnątrz.


Panel fotowoltaiczny do kamer Reolink

Dzięki szklanej powierzchni i solidnej ramie, bateria poradzi sobie ze wszystkimi figlami płatanymi przez pogodę. Uzyskanie najlepszego słońca jest niezbędne dla optymalnej wydajności. Zestaw Reolink jest wyposażony w regulowany wspornik montażowy o kącie 120°, który umożliwia łatwe ustawienie lub pochylenie panelu i zapewnienie maksymalnej ekspozycji na światło słoneczne. Połącz swoją kamerę za pomocą długiego woodpornego 4,5-metrowego kabla Micro USB i znajdź najlepsze miejsce, montując panel np. na dachu, gałęzi drzewa, ścianie...

 Solar panel Reolink

Dzień i noc w rozdzielczości 1080P Full HD

Argus Eco to kamera o wysokiej rozdzielczości 1920x1080 nagrywająca w 15 klatkach na sekundę, która gwarantuje ostrzejsze i płynniejsze przesyłanie strumieniowe wideo niż w przypadku kamer 720p. Pomoże Ci opiekować się dziećmi, będzie czuwać nad samochodem i uchwyci każdego, kto pojawi się przed Twoimi drzwiami, wyświetlając to w bogatych detalach i żywej kolorystyce. Nie odpoczywa, gdy śpisz. Diody podczerwieni oświetlają przestrzeń do 10 metrów i razem w parze z zaawansowaną matrycą CMOS zapewniają oszałamiające widzenie w nocy. Szeroki kąt widzenia 100° nie pozwoli Ci niczego przegapić. 

Kamera bezprzewodowa WiFi Reolink Argus Eco Full HD

Zdalny dostęp w dowolnym miejscu i czasie

Zarządzaj zdalnie kamerą Argus Eco gdziekolwiek i kiedykolwiek. Zainstaluj bezpłatną aplikację Reolink na swojego smartfona z systemem iOS/Android lub komputer z systemem Windows/Mac. Będziesz mógł korzystać z podglądu na żywo, robić zdjęcia i filmy, przeglądać zapisane materiały i korzystać z funkcji Two-Way audio.

Czujnik ruchu i alerty na telefon

Gdy zostanie wykryty ruch, Argus Eco szybko się "obudzi", aby natychmiast wysyłać Ci powiadomienia aplikacji lub powiadomienia e-mail. W tym samym czasie syrena 75dB i dostosowany alert głosowy zabrzmi automatycznie, aby skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza. Możesz dostosować czas wykrycia ruchu (harmonogram) i czułość, aby zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów. Zapisuj nagrane zdarzenia na karcie micro SD lub w chmurze Reolink Cloud (działa tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii), aby odtwarzać je później i tworzyć kopie zapasowe.


Detektor ruchu PIR

Dwukierunkowe audio, mów & słuchaj

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz słuchać i mówić przez tę kamerę i ostrzegać każdego nieproszonego, mówiąc mu, aby opuścił twój teren. Nagraj i wyślij własną wiadomość ostrzegawczą po wykryciu ruchu.

two-way audio

Zarządzaj kamerą bez użycia rąk

Kamera obsługuje asystentów głosowych: Amazon Alexa oraz Google Assistant. Umożliwia to sterowanie urządzeniem za pomocą głosu. 

Google Assistant Amazon Echo Dot Alexa

Pierwsze uruchomienie - instalacja

Instalacja kamery jest wręcz banalna. 

1. Przykręć antenę do kamery.
2. Włącz kamerę (przycisk jest ukryty pod zaślepką slotu karty pamięci).
3. Zainstaluj aplikację Reolink na swoim smartfonie (lub laptopie/PC).
4. Uruchom aplikację, kliknij na ikonkę "+" i postępuj zgodnie z poleceniami.

Instalacja kamery Reolink

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Reolink Argus Eco

Ważne informacje

- Obsługuje tylko sieć Wi-Fi 2,4 GHz (nie obsługuje Wi-Fi 5 GHz)
- Nie obsługuje magnetycznego uchwytu ściennego
- Nie obsługuje ciągłego nagrywania 24/7 i nie może współpracować z NVR
- Nie obsługuje ONVIF / WPS
- Karta SD nie wchodzi w skład zestawu i jest sprzedawana osobno
- Działa tylko z aplikacją i oprogramowaniem Reolink, inne aplikacje nie są obsługiwane
- Możliwość ładowania przez panel słoneczny
- Możliwość podłączenia na stałe zasilania

Kamera bezprzewodowa WiFi Reolink Argus Eco Full HD

Zawartość zestawu

- Kamera Argus Eco (z akumulatorami)
- Panel słoneczny z 4,5-metrowym kablem i uchwytem
- Antena
- Mocowanie ścienne
- Klucz typu "igła"
- Szablon położenia śrub uchwytu
- Kabel Micro USB
- Zestaw śrub
- Instrukcja instalacji

Cechy produktu

  • Uchwyt magnetyczny

    nie

  • Obsługa karty SIM

    nie

  • Kamera obrotowa

    nie

  • Czujnik ruchu:

    tak

  • Wbudowane Wi-Fi:

    tak

Inne produkty z tej samej kategorii

Zestaw Reolink System bezprzewodowych 4 kamer + rejestrator NVR RLK4-211WB4-S

Zestaw Reolink System bezprzewodowych 4 kamer + rejestrator NVR RLK4-211WB4-S

System 4 bezprzewodowych kamer 1080p i rejestratora NVR Reolink, który pozwoli Ci na odpowiedni nadzór swojej posesji. Prawdziwe Plug & Play - podłącz i używaj. Sprawuj zdalną kontrolę na swoim smartfonie/PC.

1 399,00 zł z VAT 1 137,40 zł netto

Szczegóły

Zestaw kamera bezprzewodowa Pan/Tilt Reolink Argus PT + panel słoneczny

Zestaw kamera bezprzewodowa Pan/Tilt Reolink Argus PT + panel słoneczny

Wodoodporna (IP65) kamera WiFi z wbudowanym akumulatorem i panelem słonecznym. Obracana 355 st. w poziomie i 140 st. w pionie. 1080P w 15 kl./s + tech. Starlight Night Vision. Posiada detektor ruchu. Zdalnie sterowanie smartfonem/PC.

689,00 zł z VAT 560,16 zł netto

Szczegóły

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane