Opinie o Nas
Bezprzewodowy system prezentacji HDMI 4K EZCast QuattroPod Standard Deluxe
 • Niedostępny

 • Dostępny

 • Wysyłka w 2 dni

 • Wysyłka w 3 dni

 • Wysyłka w 4 dni

 • Wysyłka w 5 dni

 • Wysyłka w 6 dni

 • Wysyłka w 7 dni

 • Na zamówienie

4 890

OUTLET
BESTSELLER
KONIECPRODUKCJI
NOWOŚĆ

Bezprzewodowy system prezentacji HDMI 4K EZCast QuattroPod Standard Deluxe

  (Zobacz opinie)
Dodaj do schowka przechowalnia
gwarancji
promocji
Urządzenie pozwalające na bezprzewodową transmisję obrazu i dźwięku na odległość do 30 metrów w jakości 4K. W zestawie odbiornik, cztery nadajniki i dok. Możliwość obsługi do 4 nadajników jednocześnie (podzielony ekran). Obsługa AirPlay/Miracast.

4 890

 • Niedostępny

 • Dostępny

 • Wysyłka w 2 dni

 • Wysyłka w 3 dni

 • Wysyłka w 4 dni

 • Wysyłka w 5 dni

 • Wysyłka w 6 dni

 • Wysyłka w 7 dni

 • Na zamówienie

lub zadzwoń i zamów!+48 61 111 02 52

Darmowa dostawa

 • Zamów do 13:00 Wysyłka dzisiaj*

  Do wysyłki dzisiaj pozostało:Do wysyłki jutro pozostało:

  *nie dot. zamówień złożonych w poniedziałek

Strefa hurtownika
4 890

Powiadomienie o dostępności

weryfikator
*zgody obowiązkowe
Chcesz wiedzieć więcej? Zadaj pytanie

Opis produktu

Quattropod EZCast R01 T02

Bezprzewodowy transmiter HDMI EZCast QuattroPod Standard Deluxe (odbiornik + 4 nadajniki + stacja dokująca)

QuattroPod Standard Deluxe - najlepsze rozwiązanie do prezentacji bezprzewodowej w salach konferencyjnych, szkołach, uczelniach, prezentacjach, targach i pokazach. Dzięki QuattroPod możesz bezprzewodowo przesyłać obraz i dźwięk wysokiej jakości 4K z dowolnego urządzenia na monitor, telewizor lub projektor. Dzięki pełnej obsłudze systemów Windows, macOS, iOS i Android, urządzenie jest kompatybilne z notebookami, tabletami i smartfonami praktycznie każdego producenta i może być używany na różnych platformach. To najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla sal konferencyjnych BYOD. Odbiornik QuattroPod może odbierać i wyświetlać zawartość maks. 4 nadajników jednocześnie (podzielony ekran / MultiView). Urządzenie jest "Plug & Play" i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania - podłącz się do nadajnika (4 w zestawie) albo skorzystaj z technologii AirPlay/Miracast. System QuattroPod jest bardzo łatwy w obsłudze, każdy użytkownik bez trudu poradzi sobie z jego obsługą. Dziel się pomysłami jednym kliknięciem! W zestawie designerska stacja dokująca dla nadajników.

QuattroPod Deluxe Pack

Plug & Play - podłącz i używaj

Do działania systemu QuattroPod nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników ani dodatkowego oprogramowania na Twoim smartfonie lub komputerze. Wejście HDMI, DisplayPort oraz USB w nadajniku umożliwiają podłączenie dowolnego urządzenia, począwszy od smartfona lub tabletu, przez komputery stacjonarne, aż po notebooki i inne urządzenia HDMI - niezależnie od producenta sprzętu i systemu operacyjnego. W systemie QuattroPod można zintegrować najnowocześniejsze urządzenia wyświetlające w rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli (4K). Do odbiornika R01 można podłączyć maks. 32 nadajniki (a nawet 64 nadajniki wykorzystując sieć Ethernet - możliwość dokupienia dodatkowych, w zestawie 4 szt.). Konferencje i prezentacje stają się interaktywne po naciśnięciu przycisku, bez irytującego bałaganu w kablach i problemów z kompatybilnością.

Plug and play bez sterowników bez oprogramowania

Urządzenia mobilne - Apple AirPlay & Android Miracast

Przesyłaj obraz bezpośrednio do odbiornika bez wykorzystywania nadajników. Niezależnie czy chcesz udostępnić treści z telefonu z systemem Android lub iOS. QuattroPod wspiera technologię Apple AirPlay (natywnie) oraz Android Miracast (Przesyłanie z urządzeń jest bardzo proste dzięki ogólnodostępnej, darmowej aplikacji z Google Play).

Wysoka rozdzielczość 4K

Przesyłaj bezprzewodowo obraz do swojego telewizora lub projektora w wysokiej rozdzielczości 4K i ciesz się najlepszą jakością obrazu i dźwięku podczas swojej prezentacji. Odległość między modułami nadajnika i odbiornika może wynosić do 30 metrów (zależne od przeszkód, sieci w obrębie i innych czynników mających wpływ). Mniejsze rozdzielczości wyjściowe, takie jak FullHD / 1080p, oczywiście nie stanowią problemu dla QuattroPod.

Kompatybilność z różnymi systemami

Prawdziwa wieloplatformowość. Przerzucaj obraz ze swojego telefonu z Androidem/iOS oraz komputera z sytemem Windows/Mac, a także innych urządzeń HDMI (np. dekoder, rejestrator kamer, odtwarzacz multimedialny). QuattroPod Deluxe umożliwi Ci stworzenie pokoju konferencji BYOD - Bring Your Own Device. Niezależnie jakie urządzenie wejściowe posiadasz, w kilkia sekund udostępnisz prezentację (zdjęcia, filmy i cokolwiek innego) na większy ekran np. monitor, telewizor, projektor.

Funkcja hosta - zarządzanie wyświetlaną treścią

Urządzenie posiada funkcję Hosta - nadzór przez prowadzącego administratora nad przełączaniem ekranów gości - sam decydujesz czy zezwolisz na wyświetlenie kolejnego źródła. Kontroluj wszystko z poziomu nadajnika.

Zastosowanie

Najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla sal konferencyjnych BYOD zapewnia system QuattroPod. Usprawnij współpracę dzięki bezprzewodowemu udostępnianiu ekranów. W szkole bądź na uniwersytecie wspólna edycja treści cyfrowych jest integralną częścią dobrych wyników. Niezwykła elastyczność bez żadnych przeszkód - przedstawiciele handlowi lubią mieć możliwość korzystania z własnego sprzętu do prezentacji. Po prostu weź ze sobą odbiornik i nadajnik z zestawu QuattroPod Mini, a prezentację można przeprowadzić bezpośrednio z własnego urządzenia, takiego jak laptop lub tablet. Dzięki funkcji MultiView jeden wyświetlacz może wyświetlać do 4 strumieni jednocześnie, dzięki czemu klienci mogą również brać udział w dyskusji na własnym urządzeniu, np. na smartfonie. Do odbiornika może podłączyć się maksymalnie 32 użytkowników. QuattroPod znacznie upraszcza procedurę dzięki kompatybilności między platformami i producentami.

Funkcja multiview - ekran podzielony na 4 części w czasie rzeczywistym

Wyświetlaj do 4 źródeł jednocześnie dzięki funkcji MultiView.

BOYD QuattroPod

Łączność

Łączność pomiędzy elementami systemu odbywa się poprzez własną sieć Wi-Fi 5G systemu QuattroPod. Można również skorzystać z sieci LAN (obsługa PoE dla nadajników i odbiornika) i przesyłać obraz do miejsc bardziej odległych. Wideo przetwarzane jest z minimalną kompresją bez widocznych strat jakości, jak i bez opóźnień wideo oraz audio. 

Sterowanie dotykowe - Smart Touchback Control

Wyświetlacze dotykowe oraz projektory z funkcją dotykową mogą używać QuattroPod do przesyłania danych w przeciwnym kierunku do urządzenia wejściowego z systemem Windows. Tak więc podłączone urządzenie wejściowe można łatwo obsługiwać za pomocą funkcji dotykowej wyświetlacza (do 10-punktowego multitouch).

Jak działa QuattroPod Deluxe?

QuattroPod Deluxe składa się z odbiornika i czterech nadajników, które mogą komunikować się ze sobą bezprzewodowo. Na górze każdego nadajnika znajduje się przycisk, który po naciśnięciu przesyła odpowiedni sygnał wejściowy do podłączonego odbiornika. To sprawia, że ​​instalacja oprogramowania i sterowników jest niepotrzebna.

1. Najpierw podłącz odbiornik (R01) QuattroPod do zasilacza, a następnie przez HDMI do żądanego urządzenia wyświetlającego
2. Nadajnik QuattroPod również powinien być najpierw zasilany przez 5V USB (min. 1A) lub funkcję PoE (Power over Ethernet)
3a. Komputery PC, notebooki itp. Są podłączone do nadajnika za pośrednictwem złącza HDMI / Mini DisplayPort
3b. Smartfony i tablety można podłączyć do nadajnika za pomocą odpowiedniego kabla
3. Naciśnięcie przycisku na górze każdego nadajnika powoduje rozpoczęcie transmisji podłączonego sygnału wejściowego, przy czym pierwszy podłączony uczestnik pełni rolę „hosta”, jeśli podłączone są inne nadajniki.
 

Jak działa Quattropod

Najważniejsze cechy QuattroPod

- Plug & Play - nie wymaga oprogramowania i sterowników
- Multiview - wyświetlanie do 4 ekranów w jednym czasie
- Obsługa rozdzielczości UltraHD / 4K / 2160p dla najnowocześniejszych urządzeń wyświetlających o rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli
- Łączność bezprzewodowa do 30 metrów
- Pełna obsługa systemów Windows, macOS, iOS i Android, dla notebooków, tabletów i smartfonów niemal każdego producenta (oraz innych urządzeń HDMI)
- Złącza DisplayPort, HDMI oraz USB w nadajnikach
- System tworzy własną sieć Wi-Fi - nie ma konieczności łączenia się z lokalną sieci Ethernet (istnieje taka możliwość)
- Bezpieczne używanie - bez ryzyka kradzieży danych (Szyfrowana sieć AES 128-bit i protokół uwierzytelniania WPA2)
- Zestaw składa się z 1 odbiornika, 4 nadajników i stacji dokującej
- Obsługa Screenmirroring AirPlay (iOS) i Miracast (Android) bez wykorzystania nadajnika; wysyłanie obrazu z telefonu bez podłączania nadajnika
- Łączność bezprzewodowa do 30 metrów z dowolnym urządzeniem
- Intuicyjna obsługa i nieskomplikowana instalacja
- Do 32 sparowanych urządzeń i użytkowników (do 64 przy wykorzystaniu PoE w nadajnikach T01)
- Zaawansowana konfiguracja za pomocą interfejsu EZCast Web w przeglądarce

Specyfikacja techniczna

- Zasilanie odbiornika: DC 5V 2A, PoE 5V 3A
- Zasilanie nadajnika: DC 5V 1A, PoE 5V 3A
- CPU (Procesor): Dual Core CPU (dwurdzeniowy), 1Ghz max
- Wejścia Tx: 1x RJ45 (PoE), 1x USB, 1x HDMI, 1x miniDP || Rx: 1x RJ45 (PoE), 1x USB
- Wyjścia Rx: 1x HDMI, 1x RJ45 (PoE), 1 x USB
- WiFi: 802.11ac 1T1R, przepustowość 433Mbps (5Ghz)
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS, Android, Windows, MacOS, ChromeOS
- Obsługiwane standardy 802.11ac, Ethernet, HDMI, miniDP, USB
- Maksymalna rozdzielczość 4K / UltraHD / 2160p przy 30 Hz

Zawartość zestawu

- 4x nadajnik QuattroPod
- 1x odbiornik QuattroPod
- 1x stacja dokująca - 1x zestaw kabli (4x krótki kabel HDMI, 4x krótki kabel miniDP, 1x długie HDMI)
- 1x zasilacz USB 5 V + kabel USB
- 1x instrukcja obsługi

Cechy produktu

 • Rozdzielczość obrazu

  do 4K

 • Odległość teoretyczna

  30m

 • Odległość w budynku

  15m

 • Dodatkowe technologie

  Multi-view (podzielony ekran)
  AirPlay (iOS)
  Miracast (Android)

 • Obsługiwane systemy

  Windows
  MacOS
  iOS
  Android

 • Zabezpieczenie

  WPA2-PSK

 • Maks. ilość sparowanych nadajników

  32

 • Maks. ilość ekranów w czasie rzeczywistym

  4

 • Porty nadajnika

  RJ-45 (PoE)
  HDMI
  mini DisplayPort
  USB

 • Porty odbiornika

  HDMI
  RJ-45 (PoE)
  USB

Inne produkty z tej samej kategorii

NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
690,01
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 490
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
589,99
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
450
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
799
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 789,99
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 989,99
Dostępność: 0

Formularz kontaktowy

weryfikator

Opinie

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły