od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

KATEGORIE

Miernik mocy optycznej Space Optic SPM67

  • Czas wysyłki w dniach: 1 *
  • * Jeżeli "0" - PROSIMY O KONTAKT!
  • * Jeżeli "1" - Zamówienie do 13.00 - Wysyłka tego samego dnia
  • Producent: Space Optic
349,00 zł z VAT
283,74 zł netto

Zapytaj o produkt [ formularz kontaktowy ]

  • Polecamy też szybkie zakupy bez rejestracji - towar w koszyk,
  • wypełniamy formularz lub zapraszamy do składania
  • zamówień telefonicznych
  • tel: +48 661 082 052/tel: +48 (65) 511 74 08
  • tel: +48 723 082 052 - tylko dla zamówień hurtowych !!!
Poleć produkt na :

Miernik mocy optycznej Space Optic SPM67 bardzo dobry miernik do wykonywania instalacji optycznych o małych wymiarach dzięki którym jest poręczny i wygodny w obsłudze.

Parametry techniczne:

- Symbol

SPM67

- Zakres wyświetlania

1310/1490/1550/1625: +10 ~ -70dBm
850/1300: +10 ~ -60dBm

- Dokładność pomiaru

± 0.2 dBm

- Kalibrowane długości fal

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

- Display Resolving Power

0.01dB

- Liniowość

±0.1dB

- Złącze

2,5mm uniwersalne oraz FC, SC (ST, LC opcjonalnie)

- Przechowywanie wartościodniesienia

tak

- Automatyczne wyłączanie

Przy braku aktywności po 10 minutach (można anulować), przy niskim poziomie baterii

- Temperatura przechowywania

-20 -- +60ºC, < 90%RH

- Temperatura pracy

-10 -- +50ºC,< 90%RH

- Zasilanie

Baterie AA * 2 lub zasilacz 3V DC

- Ładowanie baterii

tak

- Żywotność baterii

ok 100 godzin

- Wymiary

140mm * 62mm * 31mm

- Waga

ok. 150g

 

Inne produkty z tej kategorii

  • Zestaw do zarabiania złącz światłowodowych Space Optic SPZS670

    Zestaw do zarabiania złącz światłowodowych Space Optic SPZS670
    899,00 zł z VAT
    730,89 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 FC/SC/ST

    Tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 FC/SC/ST
    580,00 zł z VAT
    471,54 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Inteligentna Spawarka Światłowodowa sterowana smartfonem Spacetronik

    Inteligentna Spawarka Światłowodowa sterowana smartfonem Spacetronik
    8 199,00 zł z VAT
    6 665,85 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Wizualny lokalizator uszkodzeń Space Optic SPL650-5mW

    Wizualny lokalizator uszkodzeń Space Optic SPL650-5mW
    219,00 zł z VAT
    178,05 zł
    153,66 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 FC/SC/ST

    Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 FC/SC/ST
    229,00 zł z VAT
    186,18 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Miernik kamer, tester CCTV, Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-A95PDMO

    Miernik kamer, tester CCTV, Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-A95PDMO
    799,00 zł z VAT
    649,59 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Zestaw do zarabiania złącz światłowodowych Space Optic SPZS680

    Zestaw do zarabiania złącz światłowodowych Space Optic SPZS680
    899,00 zł z VAT
    730,89 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Miernik mocy optycznej Space Optic SPM68

    Miernik mocy optycznej Space Optic SPM68
    349,00 zł z VAT
    283,74 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Miernik sygnału nadajnika optycznego POLYTRON OME-100

    Miernik sygnału nadajnika optycznego POLYTRON OME-100
    2 390,00 zł z VAT
    1 943,09 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

  • Miernik mocy optycznej POLYTRON OME-200

    Miernik mocy optycznej POLYTRON OME-200
    2 090,00 zł z VAT
    1 699,19 zł netto

    ZOBACZ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail:
:: Wybierz grupę ::