• Placeholder
  • Waluta

Wizualny lokalizator uszkodzeń Space Optic SPL650-5mW

  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj

    Do wysyłki pozostało:

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

169,0099,00 zł z VAT 80,49 zł netto

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności
Wizualny lokalizator uszkodzeń Space Optic SPL650-5mW urządzenie służące do sprawdzania przewodów światłowodowych.

Cechy produktu

Inne produkty z tej samej kategorii

Inteligentna Spawarka Światłowodowa sterowana smartfonem Spacetronik
Spacetronik

Inteligentna Spawarka Światłowodowa sterowana smartfonem Spacetronik

Spawarka światłowodowa Spacetronik z możliwością sterowania smartfonem. Spawarka służy do łączenia włókien kabla światłowodowego.

8 199,00 zł z VAT 6 665,85 zł netto

Szczegóły

Miernik kamer, tester CCTV, Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-A95PDMO
Spacetronik

Miernik kamer, tester CCTV, Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-A95PDMO

Miernik CCTV SP-A95PDMO posiada wyświetlacz 3,5'' TFT-LCD, tester Audio i Video, obsuga kamer PTZ, tester kabli UTP, multimetr oraz miernik mocy optycznej. 8 GB wbudowanej pamięci. Wbudowany akumulator, wyjście 12V do zasilania kamer

699,00499,00 zł z VAT 405,69 zł netto

Szczegóły

Miernik sygnału nadajnika optycznego POLYTRON OME-100

Miernik sygnału nadajnika optycznego POLYTRON OME-100

Miernik sygnału optycznego nadajnika POLYTRON OME-100.

2 390,00 zł z VAT 1 943,09 zł netto

Szczegóły

Tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 FC/SC/ST
Spacetronik

Tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 FC/SC/ST

Tester źródła światła Spacetronik SP-OSM32 to urządzenie sprawdzające poprawność wykonywania instalacji optycznych poprzez wysłanie fali o wybranej długości, przyłącza typu FC/SC/ST.

580,00 zł z VAT 471,54 zł netto

Szczegóły

Miernik mocy optycznej POLYTRON OME-200

Miernik mocy optycznej POLYTRON OME-200

Miernik mocy sygnału optycznego na odbiorniku POLYTRON OME-200

2 090,00 zł z VAT 1 699,19 zł netto

Szczegóły

Wizualny lokalizator uszkodzeń SPL10-1MW
Spacetronik

Wizualny lokalizator uszkodzeń SPL10-1MW

SPL10-1MW pozwala na kontolę ciągłości i zdiagnozowanie problemów z okablowaniem światłowodowym, dokładnie wskazując miejsce nieprawidłowości. Długości fali 650nm. Moc wyjściowa 1mW. Zasięg do 5km.

84,90 zł z VAT 69,02 zł netto

Szczegóły

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 FC/SC/ST
Spacetronik

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 FC/SC/ST

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36. W komplecie przyłącza FC/SC/ST. Pomiary: -50 do 26 dBm (do 0.01), dla fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.

229,00 zł z VAT 186,18 zł netto

Szczegóły

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane