• Placeholder
  • Waluta

Wyprzedaże z kategorii LAN & GSM

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM2.

    45,9024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patchcord CAT 6A S/FTP Różowy 20m
    goobay

    Kabel LAN Patchcord CAT 6A S/FTP Różowy 20m

    Przewód połączeniowy LAN patch cord kat. 6A. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie, kabel niepalny. Długość 20m

    88,90 zł z VAT 72,28 zł netto

    Szczegóły

    Kabel GSM wtyk męski N - wtyk RP SMA 10mb
    Spacetronik

    Kabel GSM wtyk męski N - wtyk RP SMA 10mb

    Kabel przedłużeniowy konektor wtyk N / wtyk RP SMA o impedancji 50 Ohm, długość 10m

    79,0059,00 zł z VAT 47,97 zł netto

    Szczegóły

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM4 DUPLEX 7,5m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM4 DUPLEX 7,5m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xSC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM4. Długość 7,5m

    50,41 zł z VAT 40,98 zł netto

    Szczegóły

    Ogranicznik Przepięć LAN PoE na szynę DIN PTF-1-EXT

    Ogranicznik Przepięć LAN PoE na szynę DIN PTF-1-EXT

    Ogranicznik przepięć dedykowany do zabezpieczeń urządzeń zasilanych przez PoE, takich jak kamery IP, Switche oraz Access Pointy.

    199,00149,00 zł z VAT 121,14 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patch cord CAT 6A S/FTP BIAŁY 1m
    goobay

    Kabel LAN Patch cord CAT 6A S/FTP BIAŁY 1m

    Przewód połączeniowy LAN patch cord koloru białego. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie, kabel niepalny. Przyłącza dostępne w odcinkach: 0,25, 1, 2, 3, 5, 10 metrowych.

    10,90 zł z VAT 8,86 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patch Cord CAT 6A S/FTP SZARY 10m
    goobay

    Kabel LAN Patch Cord CAT 6A S/FTP SZARY 10m

    Przewód połączeniowy LAN patch cord koloru szarego. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie, kable niepalny. Długość 10metry

    44,90 zł z VAT 36,50 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patch Cord CAT 6A S/FTP SZARY 2m
    goobay

    Kabel LAN Patch Cord CAT 6A S/FTP SZARY 2m

    Przewód połączeniowy LAN patch cord koloru szarego. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie, kable niepalny. Długość 2metry

    9,909,00 zł z VAT 7,32 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patch CAT 6 U/UTP Slim, szary 7,5m
    goobay

    Kabel LAN Patch CAT 6 U/UTP Slim, szary 7,5m

    Przewód połączeniowy LAN patch cord koloru szarego. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie - mała średnica, łatwość układania. Przyłącza dostępne w odcinkach: 0.15, 0.25, 0.5, 1, 2, 3, 5, 7.5, 10, 15, 20 m

    16,90 zł z VAT 13,74 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patch CAT 6 U/UTP Slim, szary 5m
    goobay

    Kabel LAN Patch CAT 6 U/UTP Slim, szary 5m

    Przewód połączeniowy LAN patch cord koloru szarego. Bardzo dobra jakość, praktyczne zastosowanie - mała średnica, łatwość układania. Przyłącza dostępne w odcinkach: 0.15, 0.25, 0.5, 1, 2, 3, 5, 7.5, 10, 15, 20 m

    14,90 zł z VAT 12,11 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patchcord CAT 5E U/UTP
    goobay

    Kabel LAN Patchcord CAT 5E U/UTP

    Kable do połączeń sieciowych kategorii 5e, 8p8c zakończone mikrostykami RJ-45. 25mb

    35,90 zł z VAT 29,19 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patchcord CAT 5E U/UTP red
    goobay

    Kabel LAN Patchcord CAT 5E U/UTP red

    Kable do połączeń sieciowych kategorii 5e, 8p8c zakończone mikrostykami RJ-45. kolor czerwony, długości: 0.25, 0.5, 1.5, 2, 7.5 metrów.

    9,904,00 zł z VAT 3,25 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patchcord CAT 5E U/UTP orange
    goobay

    Kabel LAN Patchcord CAT 5E U/UTP orange

    Kable do połączeń sieciowych kategorii 5e, 8p8c zakończone mikrostykami RJ-45. kolor pomarańczowy, długości: 0.25, 0.5, 1, 1.5, 2, 3, 7.5 metry.

    8,91 zł z VAT 7,24 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patch cord CAT 7 S/FTP PINK 7,5m
    goobay

    Kabel LAN Patch cord CAT 7 S/FTP PINK 7,5m

    Kabel LAN Patch cord kat.7 podwójnie ekranowana, 4x2xAWG 26/7 CU, 2x wtyk RJ 45, kolor różowy, 7.5m

    41,91 zł z VAT 34,07 zł netto

    Szczegóły

    Kabel LAN Patch cord CAT 7 S/FTP PINK 5m
    goobay

    Kabel LAN Patch cord CAT 7 S/FTP PINK 5m

    Kabel LAN Patch cord kat.7 podwójnie ekranowana, 4x2xAWG 26/7 CU, 2x wtyk RJ 45, kolor różowy, 5m

    32,90 zł z VAT 26,75 zł netto

    Szczegóły

    Przyłącze WLAN wtyk RP SMA - wtyk MC-Card 90 st. 15cm

    Przyłącze WLAN wtyk RP SMA - wtyk MC-Card 90 st. 15cm

    Przyłącze RG 316 WLAN z wtykiwm SMA - MC-Card o długości 15cm.

    27,9916,90 zł z VAT 13,74 zł netto

    Szczegóły

    Switch 5-portowy S54-B17 4 kamery IP w obudowie z podtrzymaniem zasilania

    Switch 5-portowy S54-B17 4 kamery IP w obudowie z podtrzymaniem zasilania

    Switch 5-portowy do 4 kamer IP w metalowej obudowie z możliwością podtrzymania zasilania. Przepustowość 10/100 Mbps.

    469,00339,00 zł z VAT 275,61 zł netto

    Szczegóły

    eSunRC antena odbiorcza FPV RX Sunhans SH-RC58GRX
    Sunhans

    eSunRC antena odbiorcza FPV RX Sunhans SH-RC58GRX

    Odbiornik do wzmacniaczy z serii eSunRC, wzmacnia sygnał odbierany przez urządzenie sterowane. Odbiornik w postaci lekkiej i odpornej na warunki atmosferyczne antenki. Antena na wtyk SMA.

    29,0024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

    Szczegóły

    eSunRC antena nadawcza FPV TX Sunhans SH-RC58GTX
    Sunhans

    eSunRC antena nadawcza FPV TX Sunhans SH-RC58GTX

    Nadajnik do wzmacniaczy z serii eSunRC, wzmacnia sygnał transmitowany do urządzenia. Nadajnik w postaci lekkiej i odpornej na warunki atmosferyczne antenki.Antena na wtyk SMA.

    29,0024,90 zł z VAT 20,24 zł netto

    Szczegóły

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM4 DUPLEX 15m

    Patchcord pigtail światłowodowy LWL LC-LC OM4 DUPLEX 15m

    Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xLC o jakość włókna wielomodowego OM4.

    65,9059,00 zł z VAT 47,97 zł netto

    Szczegóły

    Ostatnio oglądane