Opinie o Nas
test
masażer do nóg poprawiający krążenie spacetronik

Strefa relaksu

Masażer Shiatsu może przynieść zbawienną ulgę dla naszych bolących i spiętych stóp. Masaż stóp bez konieczności opuszczania domu i umawiania się na wizytę w drogim gabinecie. Masażer stóp działa na całej powierzchni stopy poprzez wywieranie nacisku bezpośrednio na punkty akupresury, co może przełożyć się na poprawienie komfortu naszego życia. Masaż Shiatsu może rozwiązać problemy osób cierpiących na bezsenność. Ponadto regularne korzystanie z urządzenia do masażu stóp polepszy wasze samopoczucie fizyczne, psychiczne oraz emocjonalne. Jeśli macie problem z krążeniem i Wasze stopy są często zimne, masażer stop będzie również odpowiednim wyborem.

Masażer do stóp Shiatsu Spacetronik SPE-M01
Spacetronik

Masażer do stóp Shiatsu Spacetronik SPE-M01

Zrelaksuj się i rozluźnij spięte mięśnie stóp i nóg. Masażer stóp stymuluje krążenie, wyrównuje ich temperaturę i pozwala poczuć kojące efekty masażu Shiatsu.

349,00284,90 zł z VAT 231,63 zł netto

Masażer stóp Shiatsu kompresyjny 3D Spacetronik SPE-M02
Spacetronik

Masażer stóp Shiatsu kompresyjny 3D Spacetronik SPE-M02

Zrelaksuj się i rozluźnij spięte mięśnie stóp i nóg. Elektroniczny masażer Shiatsu stymuluje krążenie stóp, wyrównuje ich temperaturę i pozwala poczuć kojące efekty masażu. Kilka trybów masażu, m.in. kompresyjny 3D. Funkcja podgrzewania.

499,00 zł z VAT 405,69 zł netto

Masażery do stóp Spacetronik (wideo)


Ostatnio oglądane