Opinie o Nas
Transmodulator IP (100/1000 Mbit/s) - 4x DVB-T mix-440 z USB TERRA
 • Niedostępny

 • Dostępny

 • Wysyłka w 2 dni

 • Wysyłka w 3 dni

 • Wysyłka w 4 dni

 • Wysyłka w 5 dni

 • Wysyłka w 6 dni

 • Wysyłka w 7 dni

 • Na zamówienie

3 449,01

OUTLET
BESTSELLER
KONIECPRODUKCJI
NOWOŚĆ

Transmodulator IP (100/1000 Mbit/s) - 4x DVB-T mix-440 z USB TERRA

  (Zobacz opinie)
Dodaj do schowka przechowalnia
gwarancji
promocji
Transmodulator mix-440 umożliwia konwersję strumienia IP w technice UDP/RTP realizującego transmisje typu unicast/multicast (SPTS oraz MPTS) oraz RTSP (strumień z kamer IP) do standardu DVB-T COFDM

3 449,01

 • Niedostępny

 • Dostępny

 • Wysyłka w 2 dni

 • Wysyłka w 3 dni

 • Wysyłka w 4 dni

 • Wysyłka w 5 dni

 • Wysyłka w 6 dni

 • Wysyłka w 7 dni

 • Na zamówienie

lub zadzwoń i zamów!+48 61 111 02 52

Darmowa dostawa

 • Zamów do 13:00 Wysyłka dzisiaj*

  Do wysyłki dzisiaj pozostało:Do wysyłki jutro pozostało:

  *nie dot. zamówień złożonych w poniedziałek

Strefa hurtownika
3 449,01

Powiadomienie o dostępności

weryfikator
*zgody obowiązkowe
Chcesz wiedzieć więcej? Zadaj pytanie

Opis produktu

Konwersja sygnału z kamer HDTVI do standardu DVB-T. Udostępnienie obrazu z kamer monitoringu CCTV w zbiorczej instalacji telewizji naziemnej lub instalacji multiswitchowej jest często poruszanym tematem przy okazji modernizacji instalacji TV. Do wprowadzenia sygnałów z kamer monitoringu (o maksymalnej rozdzielczości 1080p) posłużyć może transmodulator IP-4xDVB-T mix440 TERRA. Jeden panel odbiera strumień RTSP o maksymalnej przepływności 200 Mbit/s i tworzy 4 sąsiednie multipleksy DVB-T (w każdym MUX-ie można przekazywać obrazy z 3 kamer full HD). Do zaprogramowania mix-440 nie jest wymagany żaden programator, a konfiguracja modułu odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej poprzez port RJ-45.
Na poniższym schemacie sygnał z 8 kamer DS-2CE56D8T-IT3E M75263 został doprowadzony do rejestratora, a następnie z wykorzystaniem protokołu RTSP wprowadzony na transmodulator mix-440. Moduł mix-440 tworzy cztery sąsiednie multipleksy DVB-T. Zaleca się równomierne umieszczanie kamer w każdym z czterech MUX-ów DVB-T. Głównym ograniczeniem ilości obsługiwanych kamer przez transmodulator mix-440 jest wydajność procesora, która nie powinna przekroczyć 90% oraz całkowita przepływność każdego multipleksu DVB-T (max. 31 Mbit/s).

Zasilanie PoE. Najpopularniejszy standard zasilania PoE 802.3af stosowany jest np. w większości kamer monitoringu IP. Umożliwia on zasilanie urządzeń napięciem DC od 44 V do 57 V przy maksymalnej mocy 15,4 W. Standard 802.3at definiuje zasilanie urządzeń o napięciu wejściowym DC 50 - 57 V i mocy nieprzekraczającej 25,5 W. Przykładowymi urządzeniami zasilanymi za pomocą standardu 802.3at są: drukarki, obrotowe kamery IP oraz switche.
Switche PoE ULTIPOWER to urządzenia zapewniające jednocześnie płynną transmisję sieciową i zasilanie urządzeń PoE. Przykładowy switch 0098af N29982 posiada 9 portów RJ45 wspierających automatyczną negocjację szybkości połączeń. 8 z nich obsługuje funkcję Power over Ethernet (PoE). Przełącznik automatycznie wykrywa urządzenia PD działające w standardzie IEEE 802.3af i zaopatruje je w zasilanie. Pozwala to rozszerzyć zasięg sieci w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazd lub linii zasilających, a gdzie istnieje potrzeba umieszczenia punktów dostępowych, kamer IP, telefonów IP itp.

Cechy wyróżniające:
- konwersja strumienia IP w technice UDP/RTP realizującego transmisje typu unicast/multicast (SPTS oraz MPTS) do standardu DVB-T COFDM,
- odbiór strumienia IP o maksymalnej przepustowości do 200 Mbit/s i konwersja do czterech dowolnych multipleksów DVB-T,
- wprowadzenia sygnału z kamer IP kodowanego w standardzie H.264 i H.265 do instalacji RTV/SAT,
- mix-440 tworzy cztery sąsiednie multipleksy DVB-T (4 MUX-y DVB-T, każdy o maksymalnej przepustowości 31,66 Mbit/s),
- wybór kanałów oraz filtracja niepotrzebnych usług w strumieniu cyfrowym,
- współpracuje z streamerami IPTV - umożliwiają dystrybucję i zarządzanie ofertą telewizji satelitarnej, naziemnej oraz kablowej DVB poprzez sieć Ethernet (LAN) bazującej na skrętce komputerowej,
- złącze USB umożliwiające odtwarzanie materiału źródłowego w formacie .ts,
- prosty interfejs sterowania za pomocą portu RJ-45, który znacznie upraszcza procedurę instalacji,
- zarządzanie przez Internet,
- odczytanie historii zdarzeń (logów) z panelu,
- funkcja AGC (automatyczna kontrola wzmocnienia sygnału),

Transmodulator mix-440 jest urządzeniem umożliwiającym konwersję strumienia IP w technice UDP/RTP realizującego transmisje typu unicast/multicast (SPTS oraz MPTS) oraz RTSP (strumień z kamer IP) do standardu DVB-T COFDM. Jeden panel mix-440 R81611 odbiera strumień IP o maksymalnej przepustowości do 200 Mbit/s oraz tworzy 4 dowolne, sąsiednie multipleksy DVB-T o maksymalnej przepustowości wynoszącej zgodnie ze standardem 31,66 Mbit/s. Przekłada się to w praktyce na 6 kanałów standardowej rozdzielczości SD lub 2-3 kanały wysokiej rozdzielczości HD dla każdego z czterech multipleksów DVB-T. Administrator systemu wybiera interesujące go kanały z danego strumienia IP, po czym tworzy cztery dowolne paczki (MUX-y) DVB-T. Dokonując remultipleksacji strumieni, należy pamiętać o zachowaniu 10% marginesu bezpieczeństwa przy wyznaczaniu maksymalnej przepływności dla całego multipleksu (przy optymalnych ustawieniach przepływność multipleksu nie powinna przekraczać 29 Mbit/s). Dostępny na wyjściu cyfrowy sygnał DVB-T COFDM dostarczany do odbiorników końcowych – najczęściej z wykorzystaniem rozgałęźników/odgałęźników. Rozwiązanie takie sprawdza się najlepiej w nowoczesnych instalacjach hotelowych, dystrybuujących wysokiej jakości programy, w tym kanały wysokiej rozdzielczości HD.

Do zaprogramowania mix-440 nie jest wymagany żaden programator, a konfiguracja modułu odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej poprzez port RJ-45.
Transmodulator współpracować może z:
- media konwerterami, które pozwalają na przesyłanie sygnału IP przy wykorzystaniu medium światłowodowego
- streamerami IPTV - umożliwiającymi dystrybucję i zarządzanie ofertą telewizji satelitarnej, naziemnej oraz kablowej DVB poprzez sieć Ethernet (LAN) bazującej na skrętce komputerowej,
- kamerami IP kodowanym w standardzie H.264 i H.265 do instalacji RTV/SAT bez konieczności instalowania urządzeń pośrednich (modulatory DVB-T)

Urządzenia mogą być montowane na jednej szynie DIN (w razie potrzeby również w szafie RACK) i zasilane przy pomocy zasilacza.

Przykład konfiguracji mix440 dla strumienia RTSP na przykładzie kamer IP.
Mix-440 tworzy cztery sąsiednie multipleksy DVB-T (4 MUX-y DVB-T, każdy o maksymalnej przepustowości 31,66 Mbit/s) co się przekłada na łączną liczbę 12 kamer IP w rozdzielczości Full HD. Zaleca się równomierne umieszczanie kamer IP w każdym z 4 MUX-ów DVB-T (3 kamery IP w rozdzielczości Full HD dla każdego z 4 MUX-ów). Głównym ograniczeniem ilości obsługiwanych kamer IP przez transmodulator mix440 jest wydajność procesora, która nie powinna przekroczyć wartości 90% oraz całkowita przepływność każdego multipleksu DVB-T (max. 31 Mbit/s).

Strumień wejściowy przypisujemy do jednego z czterech multipleksów DVB-T.

Wybór kanałów oraz filtracja usług.

Transmodulator mix-440 tworzy dowolne 4 MUX-y DVB-T z wejściowego strumienia IP. Dla powyższych parametrów maksymalna przepustowość dla każdego z 4 sąsiednich multipleksów DVB-T wynosi zgodnie ze standardem 31,66 Mbit/s.Cechy produktu

 • Slot CI

  Brak

 • Wejście rodzaj

  IP

 • Wejście ilość

  1

 • Wyjście rodzaj

  DVB-T

 • Wyjście ilość

  4

Inne produkty z tej samej kategorii

NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 789
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
3 449,01
Dostępność: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
2 099
Dostępność: 0

Formularz kontaktowy

weryfikator

Opinie

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły