• Placeholder
  • Waluta

Splitter optyczny 1x3 POLYTRON OSF300

  • Niedostępny

    Prosimy o kontakt

  • Na magazynie

    Zamówienia złożone do 13.00 - Wysyłka dzisiaj

    Do wysyłki pozostało:

  • Wysyłka w 2 dni

  • Wysyłka w 3 dni

  • Wysyłka w 4 dni

249,00159,00 zł z VAT 129,27 zł netto

Szybkie zakupy bez rejestracji

Dodaj produkt do koszyka, wypełnij formularz i gotowe

Zamówienia telefoniczne

Zamówienia hurtowe

Płatności

Splittery z serii OSF firmy Polytron służą do podziału sygnału optycznego na 2, 3, 4 lub 8 wyjść. Splitter posiada przyłącza z gniazdkami FC/PC. Kable optyczne podłącza się bezpośrednio do splittera. Urządzenie gwarantuje brak jakichkolwiek zakłóceń i strat przy przesyłaniu sygnału. Model oferowany przez nas dzieli sygnał na dwa wyjścia. Jeżeli potrzebujesz większego splittera, napisz lub zadzwoń do nas.

Dane techniczne:

Typ / Type
OSF 300
Artikel-Nr. / Article no.
9245355
Optischer Verteiler / Optical splitter
3-fach
Anschlüsse / Connectors
FC/PC
Dämpfung / Loss
5,8 dB



Cechy produktu

  • Ilość wyjść

    3

Inne produkty z tej samej kategorii

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami SC/APC 1x4

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x4

89,0057,90 zł z VAT 47,07 zł netto

Szczegóły

Splitter Optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC

Splitter Optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC

Splitter optyczny 1x4 to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

219,00149,00 zł z VAT 121,14 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny 1x2 POLYTRON OSF200

Splitter optyczny 1x2 POLYTRON OSF200

Splitter optyczny Polytron, który dzieli sygnał optyczny na dwa wyjścia. Bezstratna transmisja sygnału.

115,0169,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 1090

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 1090

Splitter o asymetrycznym podziale mocy optycznej POLYTRON OFT 1090 dzieli sygnał z wejścia na 2 wyjścia w stosunku 10 do 90. Gwarantuje brak jakichkolwiek zakłóceń i strat przy przesyłaniu sygnału.

115,01 zł z VAT 93,50 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2

Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x2

59,0034,90 zł z VAT 28,37 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x32

329,00239,00 zł z VAT 194,31 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny z pigtail 1x2 GI-SPLIT 2OF

Splitter optyczny z pigtail 1x2 GI-SPLIT 2OF

Splitter optyczny 1x2 Split2-OF pro dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

113,90 zł z VAT 92,60 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 4060

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 4060

Splitter o asymetrycznym podziale mocy optycznej POLYTRON OFT 4060 dzieli sygnał z wejścia na 2 wyjścia w stosunku 40 do 60. Gwarantuje brak jakichkolwiek zakłóceń i strat przy przesyłaniu sygnału.

149,0089,90 zł z VAT 73,09 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny Invacom 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny Invacom 1x2 Split2-OF pro

Splitter optyczny Split2-OF dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego

79,00 zł z VAT 64,23 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8

129,0069,00 zł z VAT 56,10 zł netto

Szczegóły

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 2080

Splitter optyczny asymetryczny 1x2 POLYTRON OFT 2080

Splitter o asymetrycznym podziale mocy optycznej POLYTRON OFT 2080 dzieli sygnał z wejścia na 2 wyjścia w stosunku 20 do 80. Gwarantuje brak jakichkolwiek zakłóceń i strat przy przesyłaniu sygnału.

115,01 zł z VAT 93,50 zł netto

Szczegóły

Adapter optyczny SC-PC/FC-PC

Adapter optyczny SC-PC/FC-PC

Adapter światłowodowy SC/PC-FC/PC jednomodowy do połączenia dwóch jednomodowych włókien światłowodowych, zakończonych złączami SC/PC i FC/PC.

15,909,90 zł z VAT 8,05 zł netto

Szczegóły

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 35:65

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 35:65

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 35:65

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2

49,00 zł z VAT 39,84 zł netto

Szczegóły

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 10:90

Odgałęźnik optyczny TAP 2-krotny FiberIRS 10:90

Odgałęźnik TAP zaprojektowany, aby podzielić światło przekazywane przez FibreIRS ODU32 / Optical LNB na nierówne części. Wersja 10:90

122,90 zł z VAT 99,92 zł netto

Szczegóły

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Wpisz swój komentarz

weryfikator

Formularz kontaktowy

Wpisz swoje pytanie

weryfikator

Strefa marek

  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder
  • Placeholder

Ostatnio oglądane