Opinie o Nas

Filtry

Cena:

-

Opcje dodatkowe

Filtry

Cena:

-

Opcje dodatkowe

WYCZYŚĆ FILTRY
Johansson 9780 COMPACT SATELLITE CONVERTOR
Kompaktowy konwerter satelitarny Johansson 9780 który przetwarza do 32 zaprogramowanych transponderów z maksymalnie dwóch pozycji satelitarnych z konwerterów antenowych typu: Quatro, Quad lub szerokopasmowych konwerterów Wide Band LNB. Wbudowany automatyczny wzmacniacz w 9780 z AGC w czasie rzeczywistym na wszystkich indywidualnych transponderach pozwala na dystrybucję sygnału dla nieograniczonej liczby odbiorców.
Zaprogramowane 32 transpondery satelitarne to spora ilość, na których bez problemu znajdą się np. wszystkie kanały polskich operatorów i nie tylko.

Dzięki nowemu kompaktowemu konwerterowi satelitarnemu możemy stworzyć własny, dostosowany do potrzeb plan dystrybucji sygnału, a tym samym dodać wartość sygnału w istniejącej instalacji w budynku.

Istniejącą instalację telewizji naziemnej możemy w łatwy i szybki sposób wzbogacić o sygnał satelitarny. Do Johansson 9780 wystarczy dostarczyć sygnał satelitarnych, zaprogramować w wzmacniaczu wybraną liczbę 32 transponderów satelitarnych. Sygnał wyjściowy z 9780 wystarczy tylko wpiąć w istniejącą sieć dystrybucji sygnału. Wymagana jest wymiana rozgałęźników, od gałęźników i gniazd TV na obsługujące pełen zakres częstotliwości: 5 – 2400MHz.

Unicable statyczne

-14%
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 6291 399
Johansson
Johansson
wzmacniacz satelitarny 4x SAT Johansson PROFINO Revolution 9780
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
1 6291 399
przechowalnia
DOSTĘPNY WKRÓTCE

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Ostatnio oglądane

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły